تاریخ درج خبر : 1392/09/20
کد خبر : ۱۵۴۴۹۵
+ تغییر اندازه نوشته -

تقدیر از واحدهای صنفی نمونه در عرصه خدمت رسانی

سایت استان: رئیس سازمان صنعت، معدن و تجارت کهگیلویه و بویراحمد گفت: با حضور و ارتباط مستمر با واحدهای صنفی نمونه در عرصه خدمت رسانی تقدیر بعمل خواهد آمد.
به گزارش سایت استان به نقل از روابط عمومی سازمان صنعت، معدن و تجارت کهگیلویه و بویراحمد، داریوش دیودیده افزود: سازمان صنعت و معدن در کنار وظایف ذاتی مبنی بر تنبیه واحد های متخلف سیاست های خود را خود در راستای تشویق و حمایت از واحدهای صنفی که در عرصه خدمات دهی به مردم به انجام خواهد رساند.
دیودیده گفت: در همین راستا با حضور در واحدهای صنفی که در عرصه فعالیت خود رضایت و اصل مشتری مداری را مراعات کرده و عموم مردم نیز از خدمات دهی آنان رضایت دارند ضمن تقدیر، مشکلات آنان در جهت بهبود فضای کسب و کار و نیز توسعه حوزه خدمت رسانی خود به نحوی مطلوب پیگیری خواهد کرد.
رئیس سازمان صنعت، معدن و تجارت کهگیلویه و بویراحمد بابیان اینکه مجتمع تولیدی نان بهارستان نخستین واحد صنفی بود که مورد بازدید قرار گرفت افزود: این واحد یکی از واحدهای موفق و تولید کننده نان با تنوع بسیار و کیفیت بالا و همچنین رعایت اصل مشتری مداری است که مورد تشویق سازمان صنعت و معدن قرار گرفت.
دیودیده از استمرار سیاسیت های تشویقی سازمان صنعت و معدن در همه رسته های صنفی خبر داد. بالغ بر 19 هزار صنفی در استان کهگیلویه و بویراحمد فعالیت دارند.

خبرهای مرتبط

در صورتی که نظر ارسالی شما طولانی شود، با تأخیر بررسی و تأیید می‌شود.

نکته: نظر شما در انتظار بررسی است و پس از تایید مدیریت در سایت نمایش داده میشود..

پربازديد