تاریخ درج خبر : 1392/02/03
کد خبر : ۱۵۴۶۰
+ تغییر اندازه نوشته -

آسایش امروزی ثمره ارزشمند عمل صالح شهیدان است

نایب رئیس مجلس گفت: انقلاب اسلامی و همه آن‌چه که امروز به آن مفتخریم دستاورد عمل صالح امام راحل است.

عصر دوشنبه آیین گرامیداشت سردار شهید کریم نیک‌بیان (عالی‌پور) با حضور اقشار مختلف کشوری و لشکری، نماینده ولی فقیه در کهگیلویه و بویراحمد، استاندار، فرمانده سپاه استان و جمع کثیری از مردم شهیدپرور این استان در حسینه ثارالله سپاه فتح کهگیلویه و بویراحمد برگزار شد.

در این آئین، حجت‌الاسلام محمدحسن ابوترابی‌فرد ضمن تسلیت به خانواده شهید نیک‌بیان اظهار کرد: امروز افتخار می‌کنم در کنار بزرگواران، فرماندهان سپاه، علما، ایثارگران، آزادگان و همه مردم شریف کهگیلویه و بویراحمد هستم.

11

نایب رئیس مجلس شورای اسلامی، رسالت انبیاء الهی در این عالم را تربیت انسان‌های صالح دانست و گفت: بهترین عمل اقدام و رفتاری است که از بالاترین انگیزه و خالص‌ترین و برترین انگیزه برخوردار بوده که ارزش ایمان به میزان درجه و انگیزه انجام آن است.

ابوترابی‌فرد، تمام صحنه‌های پیش‌رو در زندگی را آزمون دانست و ابراز داشت: اولیاء خدا می‌کوشند در همه عرصه‌های زندگی حیات خانوادگی، فردی، اجتماعی، سیاسی و در عرصه‌های مدیریتی و … بهترین عمل را با بالاترین انطباق با اصول برگزینند.

نایب رئیس مجلس شورای اسلامی، پیروزی انقلاب اسلامی را از دستاوردهای عمل صالح بنیانگذار کبیر انقلاب اسلامی عنوان کرد و گفت: آسایش امروزی ثمره ارزشمند عمل صالح شهیدان است که به واسطه آن در جایگاه رفیع سیاسی در دنیا قرا گرفته‌ایم.

خبرهای مرتبط

در صورتی که نظر ارسالی شما طولانی شود، با تأخیر بررسی و تأیید می‌شود.

نکته: نظر شما در انتظار بررسی است و پس از تایید مدیریت در سایت نمایش داده میشود..

پربازديد