تاریخ درج خبر : 1392/02/03
کد خبر : ۱۵۴۶۲
+ تغییر اندازه نوشته -

یک هم استانی معاون دانشجویی دانشگاه آزاد کشور شد

سایت استان: ایروان مسعودی اصل با حکمی از سوی فرهاد دانشجو به عنوان معاون دانشجویی دانشگاه آزاد منصوب شد.

مراسم تودیع و معارفه معاونین سابق و جدید دانشجویی دانشگاه آزاد اسلامی در دفتر ریاست عالی دانشگاه برگزار شد.
دکتر فرهاد دانشجو با قدردانی از زحمات محمودرضا اسفندیار معاون سابق دانشجویی دانشگاه آزاد اسلامی در دوران فعالیتش اذعان داشت: وی مشکلات و مسائل دانشجویان را به دقت و سرعت پیگیری می کردند.

13
ایشان دکتر اسفندیار را برادر خوب خود دانست و افزود: آیین نامه ها و دستورالعمل های مفیدی در دوران فعالیت دکتر اسفندیار به تصویب رسیده است.
رییس دانشگاه آزاد اسلامی با بیان اینکه‌ تغییر مدیران به معنای نارضایتی از عملکرد آنان نیست،‌ بیان کرد:‌ بر حسب ضرورت، مدیران در سمتهای مختلف جابه جا می شوند.
دکتر فرهاد دانشجو با اشاره به اینکه دکتر مسعودی اصل در سمت رییس منطقه ۱۶ دانشگاه آزاد اسلامی خوب عمل کردند،‌ تأکید کرد: امیدوارم وی با انرژی، خلاقیت، برنامه ریزی و استفاده از تجارب گذشته معاونت دانشجویی را به نحو احسن اداره کنند.
محمودرضا اسفندیار در این مراسم با بیان اینکه سرباز نظام مقدس جمهوری اسلامی هستم، اظهار داشت: در طول فعالیتم در معاونت دانشجویی همواره از راهنمایی های دلسوزانه رییس دانشگاه آزاد اسلامی بهره برده ام.
وی با بیان اینکه از دکتر فرهاد دانشجو درس آزادگی، فتوت و اخلاق را یاد گرفته است،‌ تصریح کرد: نظرات ایشان در حوزه معاونت دانشجویی خیلی کارشناسانه و ارزنده است.
اسفندیار با تأکید بر اینکه تغییر و تحول نیاز هر سازمانی است،‌ گفت: در تمام دوران مسوولیتم به فکر رضایت رییس دانشگاه آزاد اسلامی و دانشجویان بودم.
در ادامه این مراسم دکتر مسعودی اصل معاون دانشجویی دانشگاه آزاد اسلامی با ابراز خرسندی از همکاری با حافظان حق الناس در این دانشگاه تصریح کرد:‌ معاونت دانشجویی از حساس ترین معاونت هاست چرا که در ارتباط مستقیم با دانشجویان است.
وی با تأکید بر حفظ عزت دانشجویان گفت:‌ در راستای حل مشکلات و حفظ حقوق دانشجویان تلاش خواهم کرد.

مسعودی اصل خود را سرباز نظام جمهوری اسلامی دانست و افزود: اولین درسی که از دکتر فرهاد دانشجو یاد گرفتم،‌ رعایت اخلاق و اخلاق محوری بود و امیدوارم این اخلاق مداری را در حوزه مربوط به فعالیت خود ترویج دهم.

دکتر مسعودی اصل قبل از تصدی این پست در مشاغل و پست های زیر مشغول انجام وظیفه بوده است؛

عضو هیئت علمی دانشگاه

مدیر کل دفتر مطالعات اجتماعی مرکز پژوهشهای مجلس

مدیر کل امور مجلس کمیته امداد کشور

معاون اداره کل حمایت وزارت رفاه و تامین اجتماعی

خبرهای مرتبط

در صورتی که نظر ارسالی شما طولانی شود، با تأخیر بررسی و تأیید می‌شود.

نکته: نظر شما در انتظار بررسی است و پس از تایید مدیریت در سایت نمایش داده میشود..

پربازديد