تاریخ درج خبر : 1392/09/20
کد خبر : ۱۵۴۹۵۴
+ تغییر اندازه نوشته -

تذکر بزرگواری به وزیر نفت

سایت استان: نماینده چهارشهرستان کهگیلویه و بویراحمد از وزیر نفت خواست به زیرمجموعه خود در پارس جنوبی و عسلویه دستور دهد تا جوانان بیکار کهگیلویه و بویراحمد به جرم غیربومی بودن محدود نکنند.

به گزارش سایت استان، حجت الاسلام و المسلمین سیدعلی محمد بزرگواری به وزیر نفت درباره مانع تراشی در جذب جوانان استانش در پروژه های عسلویه و پارس جنوبی تذکر داد.
وی می گوید: اگر آب سدکوثر ما برای بوشهر و عسلویه رواست عسلویه و پارس جنوبی آنان نیز باید بر روی جوانان بیکار استان ما مخصوصا جوانان عزیز و جویای کهگیلویه ، بهمئی ، چرام و لنده باز باشد.

bzorko
نماینده چهارشهرستان کهگیلویه و بویراحمد در تذکر شفاهی از وزیر نفت خواست به زیرمجموعه خود در پارس جنوبی و عسلویه دستور دهد تا نسبت به جوانان عزیز بیکار کهگیلویه و بویراحمد بویژه حوزه انتخابیه کهگیلویه ، بهمئی ، چرام و لنده توجه بیشتری نشان دهند نه اینکه آنان را غیربومی خوانده و بین جوانان ایران اسلامی تبعیض قائل شوند.

” حجت الاسلام و المسلمین سیدعلی محمد بزرگواری ” در تذکری شفاهی به ” بیژن زنگنه ” وزیر نفت دولت یازدهم گفت: باتوجه به اینکه نظام جمهوری اسلامی ایران برپایه عدالت و مبارزه با تبعیضات ناروا پایه گذاری شده است بنده از دیدگاه قانون اساسی و عدالت به همه وزراء از جمله ” مهندس زنگنه ” وزیر محترم نفت توصیه می کنم که ایران و در آمدها و سرمایه گذاری ها از قبیل نفت و آب آن با عدالت در میان همه مردم آن تعریف گردد.
وی افزود: از اینرو کار برای همه بیکاران ، عسلویه و پارس جنوبی متعلق به تمام ملت ایران است همچنان که سد کوثر با حقابه ۴۴۶ میلیون مترکعب آب را بابد برای مردم خوب و ولایتمدار کهگیلویه ، بهمئی ، چرام و لنده می تواند مدیریت کرد.
این نماینده مجلس نهم شورای اسلامی با انتقاد از برخی برخوردهای مسوولان عسلویه و پارس جنوبی با جوانان جویای کار حوزه انتخابیه کهگیلویه ، بهمئی ، چرام و لنده ، تصریح کرد: لذا می توان مدیریت کرد اما الان مردم شهرها و بنادر حوزه خلیج فارس بخوبی از این آب بهره می برند چون بی عدالتی در مرام دین و رهبری ما نیست.
بزرگواری افزود: از این رو اگر آب سدکوثر ما برای بوشهر و عسلویه رواست عسلویه و پارس جنوبی آنان نیز باید بر روی جوانان بیکار استان ما مخصوصا جوانان عزیز و جویای کهگیلویه ، بهمئی ، چرام و لنده باز باشد.
وی به وزیر نفت توصیه کرد و تذکر داد که از زیرمجموعه اش در پارس جنوبی بخواهد با جوانان بیکار با مساله بومی و غیربومی برخورد ناروا نداشته باشد.

خبرهای مرتبط

در صورتی که نظر ارسالی شما طولانی شود، با تأخیر بررسی و تأیید می‌شود.

نکته: نظر شما در انتظار بررسی است و پس از تایید مدیریت در سایت نمایش داده میشود..

پربازديد