تاریخ درج خبر : 1392/02/03
کد خبر : ۱۵۵۶۵
+ تغییر اندازه نوشته -

آمار نهایی نامزدهای شورای شهر در استان

سایت استان: معاون سیاسی و امنیتی استاندار کهگیلویه و بویراحمد گفت: تعداد کل داوطلبان کاندیداتوری انتخابات شوراهای اسلامی شهر و روستا در این استان 4340 نفر است.

غلامعلی رضوانی در جمع خبرنگاران استان افزود: از کل ثبت نام شدگان4167 نفر مردان و 173 نفر را خانم‌ها تشکیل می‌دهند.

1234

وی با بیان این مطلب که مسن ترین افراد ثبت نام کننده 80 سال و جوان ترین آنها 25 سال سن دارند اظهار کرد: شهرستان بویراحمد با 593 نفر بیشترین و شهرستان لنده با 54 نفر کمترین داوطلبان ثبت نامی را به خود اختصاص دادند.

معاون سیاسی و امنیتی استاندار کهگیلویه و بویراحمد با اشاره به مدارک تحصیلی داوطلبان ثبت نام شده خاطرنشان کرد:1823 نفر زیر دیپلم ، 1112 نفر دارای مدرک دیپلم ، 512 نفر فوق دیپلم ، 798 نفر لیسانس و 95 نفر با مدرک فوق لیسانس ثبت نام کرده اند و کسی که مدرک دکترا داشته باشد نداشتیم.

رضوانی با اشاره به این مطلب که در 54 روستای استان کهگیلویه و بویراحمد بدلیل به حد نصاب نرسیدن تعداد داوطلبان شرایط برگزاری انتخابات شوراها فراهم نیست، ابراز کرد: از این تعداد 52روستا در شهرستان بویراحمد، یک روستا در شهرستان دنا و یک روستا نیز در شهرستان بهمئی می باشد.

وی تصریح کرد: مردم استان کهگیلویه و بویراحمد 2239 نفر را بعنوان عضو اصلی شوراهای شهر و روستا و عشایر انتخاب می کنند.

معاون سیاسی و امنیتی استاندار کهگیلویه و بویراحمد اضافه کرد: در سطح استان 1240 شعب اخذ رأی مشخص شده و جاهایی که داوطلبان شوراها به حد نصاب نرسیدند شعب آنها حذف خواهد شد.

خبرهای مرتبط

در صورتی که نظر ارسالی شما طولانی شود، با تأخیر بررسی و تأیید می‌شود.

نکته: نظر شما در انتظار بررسی است و پس از تایید مدیریت در سایت نمایش داده میشود..

پربازديد