تاریخ درج خبر : 1392/02/03
کد خبر : ۱۵۵۷۸
+ تغییر اندازه نوشته -

دزد اینترنتی در یاسوج دستگیر شد

سایت استان: رییس پلیس فتا کهگیلویه و بویراحمد از شناسایی و دستگیری عامل برداشت کننده غیرمجاز از حساب بانکی در یاسوج خبر داد و گفت: متهم علاوه بر برداشت به بهانه بدهی به مدت یک سال نیز با حساب شاکی خرید اینترنتی انجام می داده است.
سرهنگ سید ˈعبدالمطلب مرتضویانˈ افزود: به دنبال شکایت فردی مبنی بر برداشت غیرمجاز از حساب بانکی وی ماموران پلیس فتا کهگیلویه و بویراحمد اقدامات اطلاعاتی خود را آغاز کردند.

وی بیان کرد: در بررسی های اولیه مشخص شد تمام برداشت های غیرمجاز از حساب بانکی شاکی به صورت اینترنتی و خرید کارت شارژ تلفن همراه بوده که با استعلام ها و تحقیقات انجام شده متهم شناسایی و دستگیر شد.

مرتضویان اظهار کرد: متهم در بازجویی های اولیه جرم خود را انکار کرد ولی پس از مواجه شدن با مستندات قانونی مجبور به اعتراف شد.

وی عنوان کرد: دوست برادر شاکی است و از سوی وی به کارت عابر بانک و رمز آن برای برداشت طلبش دست یافته و پس از برداشت وجه مورد نظر اقدام به فعال سازی رمز دوم کارت و خرید اینترنتی کرده است.

خبرهای مرتبط

در صورتی که نظر ارسالی شما طولانی شود، با تأخیر بررسی و تأیید می‌شود.

نکته: نظر شما در انتظار بررسی است و پس از تایید مدیریت در سایت نمایش داده میشود..

  • بی نشان گفت:

    دادن کارت با رمز اول یا رمز دوم به دیگران یعنی اجازه دادن برای برداشت غیر مجاز از حساب که هم از طریق گوشی و سامانه های همراه بانک است و هم از طریق اینترنت پس مواظب کارت و رمز های آتها باشید

پربازديد