تاریخ درج خبر : 1392/09/22
کد خبر : ۱۵۶۲۱۲
+ تغییر اندازه نوشته -

حضور تاجگردون در برنامه مناظره شبکه یک

سایت استان: غلامرضا تاجگردون نماینده گچساران و باشت در مجلس روز جمعه در برنامه مناظره شبکه یک حضور می یابد.
به گزارش سایت استان، در پی تحویل لایحه بودجه ۹۳ به مجلس و بحث و بررسی‌های بودجه‌ای در روزهای گذشته بناست در برنامه مناظره تلویزیونی هفته جاری “بودجه” مورد بررسی قرار بگیرد.
طبق وعده دولت مبنی بر ارائه به موقع لایحه بودجه ۹۳ به مجلس دولت توانست کیف دخل و خرج سال آینده خود را به موقع به مجلس برساند و بر همین اساس لایحه بودجه ۱۷ آذر از سوی حسن روحانی رئیس جمهوری به علی لاریجانی رئیس مجلس تقدیم شد.
طی روزهای گذشته بحث‌های فراوانی درباره لایحه بودجه ۹۳ و اثرات این لایحه از سوی کارشناسان اقتصادی و نمایندگان مجلس و البته معاونت برنامه ریزی و نظارت راهبردی رئیس جمهور مطرح شد و در نهایت هم تعدادی از نمایندگان در اعتراض به سهم بودجه عمرانی حوزه های انتخابیه خود استعفا دادند.
با توجه به اهمیت بودجه ۹۳ هفته جاری بناست مناظره تلویزیونی به بررسی کلیات لایحه بودجه ۹۳ با حضور کارشناسان و نمایندگان مجلس بپردازد. این برنامه جمعه ۲۲ آذر ماه و ساعت ۱۶٫۲۵ دقیقه روی آنتن شبکه یک سیما می رود.
در این برنامه غلامرضا تاجگردون نماینده مردم گچساران و باشت نیز حضور خواهد داشت و در رابطه با بودجه با سایر مهمانها به مناظره خواهد نشست.

خبرهای مرتبط

در صورتی که نظر ارسالی شما طولانی شود، با تأخیر بررسی و تأیید می‌شود.

نکته: نظر شما در انتظار بررسی است و پس از تایید مدیریت در سایت نمایش داده میشود..

پربازديد