تاریخ درج خبر : 1392/02/04
کد خبر : ۱۵۶۶۰
+ تغییر اندازه نوشته -

محمدرضا باهنر روز پنج شنبه به استان کهگیلویه وبویراحمد سفر می کند

سایت استان: نائب رئیس مجلس شورای اسلامی ودبیرکل جامعه اسلامی مهندسین روز پنج شنبه به استان کهگیلویه وبویراحمد سفر می کند.

مسئول روابط عمومی جامعه اسلامی مهندسین استان کهگیلویه وبویراحمد با اعلام این خبر گفت محمد رضا باهنرنامزد انتخابات ریاست جمهوری وعضو ائتلاف پنجگانه اصولگرایان در این سفر یک روزه  ضمن زیارت گلزار شهدای یاسوج ودیدار عمومی بامردم  در مسجد صاحب الزمان (عج) شهر یاسوج ، دریک نشست خبری با خبرنگاران مواضع خود را پیرامون انتخابات ریاست جمهوری بیان خواهد کرد.

20202

سیدولی موسوی دیدار با نماینده ولی فقیه در استان ،امام جمعه یاسوج وفعالان سیاسی را از دیگر برنامه های نائب رئیس مجلس شورای اسلامی در کهگیلویه وبویراحمد عنوان کرد.

وی هدف جامعه اسلامی مهندسین راتحقق بخشیدن به آرمانهای انسانی حضرت امام خمینی (ره) در زمینه های معنوی ،فرهنگی ،اجتماعی ،سیاسی ،فنی ،صنعتی وهمچنین کمک وهمکاری در جهت تداوم بخشیدن انقلاب اسلامی ایران وگسترش آن در همه جهان  وهمچنین استقرار نظام عدل اسلامی با همه ابعاد وسیع آن دانست.

 موسوی با اشاره به سال حماسه سیاسی واقتصادی ونقش بی بدیل مردم در خلق این حماسه اظهار داشت چشم همه جهانیان به این انتخابات دوخته شده است وهمه آحاد مردم ومسئولان وظیفه ورسالت سنگینی را در خلق این حماسه بر عهده دارند وی خاطرنشان کرد ملت حماسه ساز ایران در 24خرداد 92با لبیک به پیام نورورزی رهبر فرزانه انقلاب برگ زرین دیگری بر افتخارات خود خواهد افزود که موجبات یاس وناامیدی دشمنان را به همراه خواهد داشت .

وی با اشاره به اینکه جامعه  اسلامی مهندسین از تفکر متخصص برای پیشرفت کشور استفاده کرده است، اظهار داشت وجود فردی همچون مهندس باهنر در مجمع تشخیص مصلحت و مجلس شورای اسلامی در راس این تشکل قرارگرفته است

وی با اشاره به تأثیرگذاری مثبت جامعه مهندسین در چرخه علمی و صنعتی کشور، افزود: خروجی های این تشکل همواره مهندسی  ، کارشناسی شده ، دلسوزانه  ودر راستای اهداف والای انقلاب اسلامی بوده است.

سیدولی موسوی به ضرورت حضور جوانان در عرصه مدیریت کشور اشاره کرد وگفت شور و نشاط جوانی در کنار تجربه کسانی که دوران هایی را درعرصه مدیرت طی کردند می تواند روند رو به توسعه کشور را سرعت بخشند.همچنانکه در دفاع مقدس جوانان این سرزمین پرگهر سرافرازانه از وجب به وجب خاک میهن به خوبی دفاع کردند.

مسئول روابط عمومی جامعه اسلامی مهندسین استان کهگیلویه وبویراحمدبا بیان اینکه جوانان ایرانی در عرصه های بین المللی حرفهای مهمی برای گفتن دارند وافتخارات ارزشمندی را برای نظام اسلامی در صحنه های مختلف کسب کرده اند خاطرنشان کرد  از طریق جوانان می توان تحول در عرصه های مختلف را شاهد بود چرا که آینده در اختیار جوانان است و باید چرخه های روند توسعه کشور در عرصه های مختلف  را همراه با تجربه در اختیار آنان قرار دهیم  تا شاهد رشد واعتلای ایران اسلامی در جهان باشیم .

خبرهای مرتبط

در صورتی که نظر ارسالی شما طولانی شود، با تأخیر بررسی و تأیید می‌شود.

نکته: نظر شما در انتظار بررسی است و پس از تایید مدیریت در سایت نمایش داده میشود..

پربازديد