تاریخ درج خبر : 1392/09/23
کد خبر : ۱۵۶۶۳۳
+ تغییر اندازه نوشته -

ادغام تربیت بدنی و سازمان جوانان اشتباه بود

سایت استان: رئیس اسبق سازمان جوانان گفت: ادغام تربیت بدنی و سازمان جوانان و تشکیل وزارت ورزش و جوانان اشتباه بود و در واقع ظلم به هر دو گروه بود.
محمدرضا باقرزاده در گفت و گو با خبرنگار سایت استان افزود: با این روند ادغام شده، بخش های زیادی از وظایف سازمان جوانان و تربیت بدنی مغفول مانده است.

45654
وی با اشاره به رسالتی که سازمان جوانان براساس آن شکل گرفته بود ادامه داد: ساماندهی تشکل های مردمی می توانست بسیاری از مشکلات جوانان را حل کند چون خود جوانان پای کار بودند و برنامه های خوبی نیز در ابتدای تشکیل این سازمان در دوره اصلاحات اجرا می کردند.
وی به نقش این دو نهاد اشاره کرد و بیان داشت: سازمان جوانان در حوزه سیاستگزاری و تربیت بدنی نیز در حوزه اجرا فعال بودند که با این ادغام نقش هر دو به فراموشی سپرده شد و وظایف هیچ کدام به درستی انجام نشد.
باقر زاده اظهار داشت: سازمان قدیمی جوانان ایزوله شده است و رسالت اصلی آن نیز به فراموشی سپرده شد و در واقع ظلمی که بر سر سازمان مدیریت و برنامه ریزی کشور رفت بر سر این سازمان نیز آمد.
رئیس سازمان جوانان در دوره اصلاحات در پایان این شعر از نیما یوشیج را با خود زمزمه می کرد:
نازک آرای تن ساق گلی
که به جانش کشتم
و به جان دادمش آب
ای دریغا به برم می شکند …

خبرهای مرتبط

در صورتی که نظر ارسالی شما طولانی شود، با تأخیر بررسی و تأیید می‌شود.

نکته: نظر شما در انتظار بررسی است و پس از تایید مدیریت در سایت نمایش داده میشود..

  • محمد گفت:

    برادر باقر زاده سلام در استان ما اول اشتباه بعد اصلاح گاهی مواقع در ترکیب وزارتخانه ها هم اتفاق می افتد زیاد نگران نباشید نقد خوب است اما اگر نقدی تکراری شد افت میشود به این معنا اگر نقد صورت گرفت و پشت سر ان اصلاح شکل گرفت نقطه امید خواهد بود ولی اگر نقدی بجا شد واصلاح انجام نگرفت تکرار ان افتی بزرگ خواهد بو د ما باید فرهنگ نقد را در درون خود وجامعه نهادینه کنیم تا زودتر به حل معما برسیم در توانایی جنابعالی شکی نیست قضیه استان ما با سرنوشت یونگ پو گره خورده

  • ناشناس گفت:

    درود . واقعا رسالت سازمان جوانان به فراموشی سپرده شد.

پربازديد