تاریخ درج خبر : 1392/09/23
کد خبر : ۱۵۷۰۹۴
+ تغییر اندازه نوشته -

تخریب اموال سازمان صنعت استان توسط شهرداری یاسوج

سایت استان: اقدام شهرداری یاسوج در زیرسازی یک خیابان و عدم رعایت نکات ایمنی، منجر به تخریب دیوار سازمان صنعت، معدن و تجارت استان شد.

IMG_0306

به گزارش سایت استان به نقل از روابط عمومی سازمان صنعت، معدن و تجارت استان کهگیلویه و بویراحمد بخشی از اموال و ساخت و سازهای این سازمان و همچنین سازمان محیط زیست در پی اقدامات شهرداری یاسوج تخریب و منجر به خسارت مالی گردید.

kohkiloyeh&boyerahmad
مسؤل روابط عمومی سازمان صنعت، معدن و تجارت کهگیلویه و بویراحمد گفت: در پی اقدامات شهرداری یاسوج مبنی بر زیرسازی و تعریض خیابان واقع در پشت مجتمع ادارات و علی رغم پیگیری ها، مکاتبات و تماسهای تلفنی این سازمان با شهرداری به جهت تخریب اموال دولتی با توجه به فعالیت غیره اصولی هیچ گونه اقدام و توجهی صورت نگرفت.
یوسف تازش افزود: در پی این اقدام غیره اصولی دیواره های سازمان صنعت و معدن و همچنین محیط زیست استان تخریب و منجر یه خسارت میلیونی به این سازمانها و همچنین تخریب اموال دولتی و منابع بیت المال گردید.
وی خاطر نشان کرد: با شروع فعالیت شهرداری در این محوطه، نامه رسمی و همچنین تماس های تلفنی متعددی با شهرداری یاسوج صورت گرفت که توسط این نهاد که خود عاملی در جهت عمران و آبادی است اقدامی صورت نگرفت و متاسفانه در نتیجه این بی توجهی و بی مسؤلیتی منجر به بروز این خسارات گردید.
تازش در پایان گفت: با توجه به این بی توجهی در مراجع قضایی پیگیر این اقدام شهرداری هستیم و شهرداری یاسوج باید پاسخگوی اقدامات خود به جهت ضرر و زیان به بیت المال باشد.

خبرهای مرتبط

در صورتی که نظر ارسالی شما طولانی شود، با تأخیر بررسی و تأیید می‌شود.

نکته: نظر شما در انتظار بررسی است و پس از تایید مدیریت در سایت نمایش داده میشود..

پربازديد