تاریخ درج خبر : 1392/09/24
کد خبر : ۱۵۷۵۴۶
+ تغییر اندازه نوشته -

به دنبال حذف و جمع کردن یک باره مدیران دولت سابق نیستیم/ نحوه انتخاب فرمانداران بسیار پیچیده و حساس است/ شعار دولت تعامل با نمایندگان است

سایت استان: معاون سیاسی امنیتی استاندار روز شنبه در نشستی مطبوعاتی با خبرنگاران گفت: تغییر مدیران استانی بر اساس ارزیابی عملکرد هر مدیر انجام می شود و این نگاه که هر مدیری در دولت قبل منصوب شده باید تغییر کند، وجود ندارد.
فتاح محمدی افزود: مبنای تغییر مدیریت ها در استان بر اساس ارزیابی عملکرد هر مدیری و در یک فرایند گسترده ای شکل خواهد گرفت.

5000

محمدی ادامه داد: در تغییر مدیریت ها به دنبال حذف و جمع کردن یک باره مدیران دولت سابق نیستیم و حفظ جایگاه و کرامت افراد از مهمترین سیاست ها در تغییر مدیران است.

وی بیان کرد: دولت به دنبال استفاده از همه ظرفیتهای استان در انتصاب مدیران جدید است.

محمدی عنوان کرد: در فرایند انتخاب مدیران ممکن است یک مدیری از جناح مخالف ولی با ارزیابی مثبت عملکرد و همراهی با دولت تدبیر و امید در جایگاه مدیریتی خود ابقا شود.
وی بیان کرد: قوم گرایی و سیاست زدگی یکی از آسیبهای این استان استان که تلاش می کنیم این آسیبها در انتخاب مدیران به حداقل برسند.
وی با اشاره به تغییر فرمانداران در شهرستان های مختلف استان گفت: نحوه انتخاب فرمانداران بسیار پیچیده ، حساس و گسترده است.
محمدی گفت: روند انتخاب فرمانداران در حال انجام است اما این انتخاب فرآیندی دارد که نمی توان به دلیل حفظ آبروی افراد، گزینه ها را اعلام کرد چراکه ممکن است فردی توانمندی اش در وزارت کشور تایید نشود.

50001

معاون سیاسی و امنیتی استاندار کهگیلویه و بویراحمد خاطرنشان کرد: با این حال در آینده ای نزدیک شاهد تغییر و تحول در حوزه های وزارت کشوری خواهیم بود. تاکنون تغییرات مدیریتی کمی در استان داشته ایم اما این تغییرات همگی بر اساس معیار اعتدال انجام شده و از همه جناح ها استفاده شده است.

محمدی در خصوص روند کند تغییر مدیران استانی نیز اضافه کرد: این کندی به دلیل این است که دولت می خواهد به شعارهایش در خصوص اعتدال در انتصابها عمل کند.
وی در خصوص نقش نمایندگان در تعیین مدیران اظهارکرد: سیاست دولت تعامل با مجموعه نظام از جمله مجلس است و براین اساس تعامل منطقی بین نمایندگان و مدیریت اجرایی استان وجود دارد اما این رابطه تحمیلی نیست.

خبرهای مرتبط

در صورتی که نظر ارسالی شما طولانی شود، با تأخیر بررسی و تأیید می‌شود.

نکته: نظر شما در انتظار بررسی است و پس از تایید مدیریت در سایت نمایش داده میشود..

پربازديد