تاریخ درج خبر : 1392/02/04
کد خبر : ۱۵۷۵۸
+ تغییر اندازه نوشته -

افتتاح سامانه الکترونیکی «دما» در استان

سایت استان: با حضور مسئولان کشوری و استانی سامانه الکترونیکی «دما» در کهگیلویه و بویراحمد راه‌اندازی و افتتاح شد.

با حضور مدیرعامل صندوق بیمه اجتماعی روستائیان و عشایر کشور، استاندار کهگیلویه و بویراحمد، مدیرکل تعاون، کار و رفاه اجتماعی، مدیرعامل صندوق بیمه روستائیان و عشایر استان، مدیرکل دفتر امور روستایی، کارگزاران دفاتر بیمه روستایی و جمعی از مسئولان استانی و شهرستانی سامانه الکترونیکی «دما» راه‌اندازی و افتتاح شد.

عیسی کریمی در این آئین ضمن خیر مقدم به مهمانان حاضر در جلسه و تشکر از حضور کارگزاران در این نشست تعداد عضو در صندوق بیمه روستائیان و عشایر کهگیلویه و بویراحمد را هشت هزار و 800 خانوار عنوان کرد و گفت: از این تعداد تاکنون هفت هزار و 650 خانوار در سامانه «دما» ثبت‌نام کردند.

مدیر عامل صندوق بیمه روستائیان و عشایر کهگیلویه و بویراحمد در تشریح و نحوه خدمات‌دهی این صندوق به اعضای آن، اظهار کرد: اعضای ثبت‌نام شده در صندوق با ارسال کد ملی خود به سامانه 300027 از وضعیت بیمه‌ای خود آگاه می‌شوند.

کریمی هدف از راه‌اندازی این سامانه را در راستای ترویج دولت الکترونیک در روستاها و دسترسی سریع روستائیان و عشایر به اطلاعات بیمه‌ای خود در این صندوق عنوان کرد.

گفتنی است در این همایش از چند کارگزار برتر استانی و دو خانواده عضو صندوق بیمه روستائیان و عشایر کهگیلویه و بویراحمد تجلیل شد.

خبرهای مرتبط

در صورتی که نظر ارسالی شما طولانی شود، با تأخیر بررسی و تأیید می‌شود.

نکته: نظر شما در انتظار بررسی است و پس از تایید مدیریت در سایت نمایش داده میشود..

پربازديد