تاریخ درج خبر : 1392/09/24
کد خبر : ۱۵۷۵۹۷
+ تغییر اندازه نوشته -

واکنش “رستاد” به خبر آغاز فعالیت انتخاباتی برای مجلس

سایت استان: “لطیف رستاد” از فعالان سیاسی اصلاح طلب استان نسبت به خبر درج شده در یکی از سایتهای خبری مبنی بر آغاز فعالیت انتخاباتی در استان واکنش نشان داد.

u29

متن ارسالی آقای رستاد در پی می آید:

بسمه تعالی

مدیرمسئول محترم پایگاه خبری استان

احترام مطلبی باعنوان”فعالیت انتخاباتی برای مجلس آینده با محوریت عارف در کهگیلویه و بویراحمد کلید خورد” در یکی از سایت های استانی منتشر شد. لازم است مطالبی را جهت تنویر افکار عمومی خدمتتان عرض نمایم که بعنوان جوابیه اینجانب منتشر فرمائید:

همانگونه که آحاد مردم شریف استان کهگیلویه و بویراحمد میدانند تا انتخابات آتی مجلس زمان زیادی باقی مانده است و دامن زدن به رقابتهای زود هنگام انتخاباتی هیچگونه فایده ای برای مردم ومسئولین ندارد. اینجانب معتقدم در حوزه انتخابیه کهگیلویه ،بهمئی ، چرام ولنده ، بایستی مجموعه ای از بزرگان اجتماعی و نخبگان سیاسی منطقه با اجماع کامل بر سرگزینه شایسته جریان اصلاحات به توافق برسند و دراین شرایط حساس، باید تمامی نیرو و توان خود را مصروف تقویت دولت تدبیر و امید در راستای خدمات رسانی بهتر به مردم محروم استان و تقویت زمینه های مدیریتی توانمند در سطح استان معطوف نمود. “آنچه در مطلب شما به اینجانب منسوب شده بود موثق نبوده و اینجانب همراه وهمگام با دوستان وهمفکران خواهم بود. تاکنون تصمیم خاصی در این رابطه از سوی هیچ گروه و یا افراد گرفته نشده است وقطعا مجموعه اصلاح طلبان تصمیمات جامع خودرا پس از اجماع به اطلاع همگان خواهند رسانید.”. توفیق همه خمتگذاران نظام مقدس جمهوری اسلامی را از خداوند خواستارم.

لطیف رستاد

خبرهای مرتبط

در صورتی که نظر ارسالی شما طولانی شود، با تأخیر بررسی و تأیید می‌شود.

نکته: نظر شما در انتظار بررسی است و پس از تایید مدیریت در سایت نمایش داده میشود..

 • دادار گفت:

  رستاد پیروزه

  • ناشناس گفت:

   رستاد مردبزرگ اصلاحات است وبهتر ین گزینه برای این دوراست

 • امیر حسین گفت:

  تنها تنها تنها گزینه اصلاح طلبان برای انتخابات مجلس در حوزه کهگیلویه -بهمئی -لنده و چرام کسی شایسته تر از مهندس رستاد نیست و همچون شخصیتی در بدنه اصلاحات یافت نمی شود . رستاد مرد شعار نیست مرد عمل است .کهگیلویه -بهمئی -لنده و چرام برای برون رفت از بن بست و صنعتی شدن نیاز شدید به مهندس لطیف رستاد دارد تا در مجلس بدرخشد و پشتوانه محکمی برای مردم مظلوم این مرز وبوم باشد .

 • بهمئی گفت:

  جناب آقای رستاد فکر نکن این دور جدید مثل قبلا هست ما با بهمئی های سردسیری یک گزینه را میخواهیم معرفی کنیم و ریش سفیدانمون قرار هست با هم جلسه برگزار کنند و از این به بعد هیچ گزینه ای را هم به جز بهمئی بهش رای نمیدیم

  • رضا گفت:

   سلام خدمت دوست عزیز از بهمئی.اولا که ما خوشحال میشیم ببینیم که شماها متحد بشین ویک کاندیدا معرفی کنید که البته قبول شدنش پیشکش،ثانیا همه ما خوب بیاد داریم وهنوز فراموش نکردیم که قبول شدن “آقای بزرگواری” محصول آرا رویایی کدام منطقه یا قوم بوده است.پس لطف کنید حتما این کار رابکنید تا ماهم از این انتخابهای بینهایت اشتباه شماها دیگر ضرر نکنید.در ضمن اگر آرای آقایان جشنی و دهناد و… را در تمام ادوار گذشته جمع بزنید به نتایج جالب توجهی خواهید رسید.پایدار باشید

 • علی گفت:

  اولا آقای رستاد 5 روزه کسی به ماهیتشان پی نمی برد پس چه بهتر که سوار بر این موج احساسات و نفرت مردم شود و باید خیلی بیشتر رای می آورد.( تشکری که رستاد روز سخنرانی از آقای موحد در ورزشگاه کردند یادتون رفته.اصلاح طلبان واقعی عزیزم)
  در ضمن برادر گرامی آقای شابون، لاهوتی بدون هیچ پشتوانه حزبی که به قول شما چپی نبود یک دور 28000 و دور بعد نزدیکبه 38000 رای آورد و در هیچ دوره ای ایشان پست نپذیرفت و مطمئنم می دانید پست هایی که به ایشان پیشنهاد شده در دوره خاتمی و روحانی و حتی احمدی نژاد.پس اون که رییس دبستان می پذیره معلومه چه کسانی هستند.
  ایشان در آن سخنرانی به عملکرد و تندروی های جبهه مشارکت و مجاهدین انتقاد داشت و هنوز هم می توانید جویا شوید نظرات ایشان را که همچنان بر نظرشان هستند و گذر زمان هم ثابت کرد انتقادات آن زمان را و حال همه دم از اعتدال می زنند برادر که ما در تمام عمرمان می گفتیم اعتدال اعتدال
  اگر ذره ای بینش سیاسی یا جامعه شناسی و یا قدرت واشکافی مسائل سیاسی و واقعیات جامعه را داشتید،می فهمیدید رای آوری شعار های عامه پسند و پوپولیستی احمدی نژاد و یا شعارهای اعتدال گرایانه و پیروزی این شعار حاصل عملکرد آن دوران است که حال مجبور باشیم رئیس جمهور خود را کسی انتخاب کنیم که خاستگاه راستی و اصولگرایی دارد و کاندیدای چپی خود را رها کنیم که کنار برود و بعد هم هلهله کنیم که ما قبول شدیم.
  اصلاح طلب های واقعی را دیدیدم و کاندیداهایشان انتخابی شان را!!!!!
  میشه بفرمایید چه نانی به نرخ روز خوردند که ما بی اطلاعی ایم و فقط شما شنیدید. یا مثل بعضی ها پسرشان را سر کار گذاشت و یا مثل بعضی ها در شورای نگهبان موحد را با خود می برد و یا در نطق های انتخاباتی از آقای موحد تشکر می کرد؟؟؟؟
  آقای بخشوده ارزش جواب دادن را نداری چون نمی دونم چند سالته و هنوز احتمالاَ درستون به جمع و تفریق و ضرب اعداد نرسیده. رای رستاد چند تا بوده که سه برابر لاهوتی ایشان رای آورد؟
  برادر گرامی روزی انشاالله می فهمید که سیاست یعنی پشت پرده و ماهیت خیلی افراد براتون رو میشه و ارجاعت می دم به همون سخنرانان ستاد 5روزه و نظرشون رو حالا جویا بشو در مورد دوست گرامیت
  سخنرانی لاهوتی در جواب حرف فقط برا پوستر چسبوندن خوب بود: ( ای تاج ترک خورده،،طوری می شکنمت که با تمام چسب دوقلوهای دنیا نتوانند چسبت بزنند)

 • بخشوده گفت:

  در جواب على,اقا جان اینقدر دروغ نگوکسى که تو ازش حمایت میکنى هیچوقت اصلاحاتى واقعى نبوده بلکه یه نون به نرخ روز خور بوده و درانتخابات با ساز جدایى زدن عامل شکست شد.با اینفکر بسته بجایى نمیرسه.ضمنا مهندس رستاد کسى بود که سه برابر کاندیدت راى اورد و ما قبولش داریم

 • روشن گفت:

  علی آقا کم چونه بزن برا …….؟؟؟ تو شورا شهر ثبت نام کنه هم رای نمیاره ؟؟؟؟؟؟؟؟……….اگر اصلاح طلب واقعی بود ونان به نرخ روز خور نبود زمانی که اجماع اصلاحات شکل گرفت مثل آقای منطقیان مثل مرد ویه اصلاحاتی واقعی می بایست میومدوازمهندس رستاد حمایت می کرد بایداصلاحاتی بودن خودش را نشون می داد ماها هنوز یادمون نرفته خیانت ……..را؟؟؟؟؟؟؟؟اگه راست میگفت که اصلاحاتیه و از این جریان فکری حمایت میکنه؟////////……فقط وفقط اهداف خودش را در نظر میگیره که به جایی هم نمیرسه ؟؟؟؟؟؟///………. به درد پوستر چسباندن میخوره؟؟؟؟؟؟ان شااله که ابن دوره اجماع روی مهندس رستاد باشه وبه امید خدا پیروز میدان هم خواهد بود ان شالله

 • مطلع گفت:

  مگه ……….در سخنرانی خود (سالی که قراربود برای کاندیداتوری مجلس صلاحیتش تاییدشود)اعلام انزجار از اصلاح طلبان و اصلاح طلبی نکرد (در یاسوج)!!!.دوباره اصلاح طلب شده؟!!!خواهشا متن سخنرانی همان سال ایشان در یاسوج را دوباره روی سایت بگذارید. تا ایشان بداند دقیقا مفاد صحبتش به ….. میخورد.

 • علی گفت:

  ببخشید ایشان چه کاره ستاد عارف هستند در استان که فعالیت انتخاباتی مجلس را آغاز کرده یا نکرده؟؟؟؟
  آیا ایشان رئیس ستاد عارف بودند در استان و یا حتی در شهری از استان؟؟؟( رئیس ستاد مهندس عارف در بویر احمد- مهندس بهرامی- رئیس ستاد عارف در شهرستان های کهگیلویه و بهمئی و چرام و لنده و شهر های قلعه رئیسی و دیشموک هم مهندس لاهوتی بودند و رئیس ستاد مهندس عارف در شهرستان دوگنبدان هم آقای خواجه پور بودند) و تا جایی که ما خبر داریم احکام تمام این آقایان را استاد لاهوتی از آقای رسولی و مهندس صوفی و مهندس اولیا گرفتند.
  آقای عارف بعد از انتخابات رئیس جمهوری در دیدار حضوری آقای لاهوتی با ایشان، رئیس حزب امید ایرانیان در استان را به ایشان پیشنهاد دادند که تا این لحظه ایشان نپذیرفتند و احتمالاَ همانگونه که سال ۸۴ پیشنهاد آقای کروبی برای ریاست حزب اعتماد ملی در استان را نپذیرفتند احتمال پذیرفتن این حزب هم از سوی ایشان کم است.
  انتقاد به سایت های استان:تا جایی که من روزانه سایت ها را چک می کنم همچین مطلبی که مبنی بر شروع فعالیت ستاد عارف باشد در این سایت ها ندیدم که حال احتیاجی به تکذیب باشد و یا حتی شایعه ای.چرا شما جدیداَ همه را اصلاح طلب معرفی می نمایید و همه از حول حلیم مصاحبه ای و مطلبی جور می کنند و یا می کنید و یا می فرستند و یا خدای نکرده منفعتی در پشت این معرفی ها و مطرح کردن این افراد دارید.
  تیترها همه شده مدیر در زمان اصلاحات و معاون در زمان اصلاحات و ….. مستخدم و آبدارچی در زمان اصلاحات.
  سوال:مگر تمام مدیران( خدا گواه است کمتر از 20 درصد چپی واقعی بودند) و نمایندگان استان در زمان اصلاحات در استان چپی بوده اند که حال همه مدیر های آن زمان اصلاحاتی معرفی می شوند و مگر یادمان رفته بیشتر از نصف مدیر های آن زمان از اصولگرایان و یا مورد انتصاب ایشان بودند و عملکردهای عده ی زیادی از ایشان را در انتخابات ها پس از اصلاحات را مگر مشاهده نفرمودید. یا احتیاج دارید چند مورد از مدیران چرخان در هر دوره را در تمام شهرستان ها معرفی نمایم خدمتتان .
  مردم تمام این افراد را می شناسند و احتیاجی نیست به ذکر اینکه کی و کی و کجا و چه دوره ای پست داشته و عملکرد بیشتر این آقایان در موضع گیری ها مشخص

  • حسنعلی شابون گفت:

   اولا رستاد در طول فعالیت 5 روزه رایی آورد که ……در عمرش خوابش را نمی بیند.دوم این قبری که رویش گریه می کنید خالی است.رییس دبستان را به ……پیشنهاد کنند می پذیرد.رستاد مرد عمل است

پربازديد