تاریخ درج خبر : 1392/02/05
کد خبر : ۱۵۹۰۲
+ تغییر اندازه نوشته -

بزرگواری: جمهوری اسلامی به فقرا و مستضعفان کرامت و عزت بخشید

سایت استان: نماینده چهار شهرستان کهگیلویه و بویراحمد گفت: باید به گذشته خودمان نگاه کنیم و ببینیم که انقلاب چگونه به ما روستازاده‌ها آبرو بخشید.

حجت‌الاسلام سید علی‌محمد بزرگواری  در دیدار جمع زیادی از برگزیدگان شهرستان‌های کهگیلویه، بهمئی و چرام و لنده با نماینده ولی‌فقیه در استان کهگیلویه و بویراحمد اظهار کرد: ولایت فقیه همان کوثر انقلاب است و با بودن نعمت ولایت این نظام همواره پایدار است.

نماینده شهرستان‌های کهگیلویه، بهمئی و چرام و لنده در مجلس شورای اسلامی ادامه داد: باید امروز خدا را شکر کنیم و به گذشته خود نگاه کنیم که چگونه نظام جمهوری اسلامی به ما روستازاده‌ها آبرو بخشید که توانسته‌ایم در این جایگاه‌ها و مناصب قرار گیریم.

این نماینده مجلس با بیان این‌که در دوران ستم‌شاهی تنها اسم سناتورها را شنیده بودیم و حتی دیدن آن‌ها برای هر شخصی مقدور نبود، تصریح کرد: اکنون با تجسم آن دوره و وضعیت فعلی باید تدبر و تأمل کنیم که چگونه نظام جمهوری اسلامی به ما فقرا و مستضعفان کرامت و عزت بخشید.

بزرگواری ادامه داد: این‌ها همه به شکرانه وجود نظام جمهوری اسلامی است که مستضعفان را وارثان زمین قرار داد.

نماینده چهار شهرستان کهگیلویه و بویراحمد در مجلس شورای اسلامی افزود: یکی از حوادث عظیم و بزرگ که در قرن اخیر رخ داد انقلاب اسلامی و پدیده مبارک امام خمینی(ره) بود که مصداقی از کوثر یعنی خیر فراوان است و این‌گونه است که پس از غیبت امام عصر خداوند اجازه نداد حکومت صالحان بر روی زمین عقیم بماند.

خبرهای مرتبط

در صورتی که نظر ارسالی شما طولانی شود، با تأخیر بررسی و تأیید می‌شود.

نکته: نظر شما در انتظار بررسی است و پس از تایید مدیریت در سایت نمایش داده میشود..

  • شهروند گفت:

    جان عزیزترین کسی که دوست داری هم حرف زدی بعد ازاون بی آبرویی که ماشالله کم نمیاری خواهشا شما فقط بی سروصدا برو مجلس وبیا وحقوقت رابگیر

پربازديد