تاریخ درج خبر : 1392/02/05
کد خبر : ۱۵۹۰۳
+ تغییر اندازه نوشته -

باید با حضور آگاهانه، انتخابات را به یک حماسه تبدیل کرد

سایت استان: نماینده ولی‌فقیه در کهگیلویه و بویراحمد با بیان این‌که مقام معظم رهبری به خوبی خودی و غیر خودی را مرزبندی کردند، گفت: غیر خودی‌ها به عزت ایرانی نمی‌اندیشند.

حجت‌الاسلام سید شرف‌الدین ملک‌حسینی در دیدار با نماینده و جمعی از منتخبان و برگزیدگان چهار شهرستان کهگیلویه، بهمئی، چرام و لنده اظهار کرد: حماسه یک اتفاق استثنایی و متفاوت با گذشته است.

201

نماینده ولی‌فقیه در استان کهگیلویه و بویراحمد ادامه داد: حماسه باید در سرنوشت افراد و جامعه و کشور تحول ایجاد کند که تنها در سایه همدلی و پرهیز از تفرقه و دروغ و تهمت و هیجان‌های کاذب می‌توان حماسه ایجاد کرد.

ملک‌حسینی به میزان شرکت مردم استان کهگیلویه و بویراحمد در عرصه‌های مختلف به خصوص انتخابات‌ها اشاره کرد و گفت: باید این حضور آگاهانه را امسال و در سالی که از سوی رهبر معظم انقلاب به نامی بزرگ مزین شده به درستی به حماسه تبدیل کرد.

نماینده ولی‌فقیه در استان کهگیلویه و بویراحمد تصریح کرد: همه به غیر از غیر خودی‌ها که اعتقادی به عزت شیعه و ایرانی ندارند به آبادانی کشور می‌اندیشند.

وی صداقت و امانت‌داری را لازمه خلق حماسه دانست و گفت: مردم ایران اسلامی در پرتو شعور و بصیرت و در اقدامی سریع و کوبنده و به دور از هرگونه هیجان کاذب حماسه مورد نظر مقام معظم رهبری را خلق خواهند کرد.

ملک‌حسینی انقلاب را در معرض هجوم دشمنان دانست و گفت: دشمنان کمر به جدایی مردم از انقلاب بسته‌اند و نمی‌خواهند که ایرانی نان درست بخورد و حتی قرص و دارویی برای درمان داشته باشد.

وی گفت: در پرتو دین و انقلاب این راه در کشور با موفقیت طی خواهد شد و دشمن با تمامی توطئه‌ها و تحریم‌هایش بر سر جای خود نشانده می‌شود.

در پایان این دیدار نماز مغرب و عشا به امامت نماینده ولی فقیه در استان اقامه شد.

.

خبرهای مرتبط

در صورتی که نظر ارسالی شما طولانی شود، با تأخیر بررسی و تأیید می‌شود.

نکته: نظر شما در انتظار بررسی است و پس از تایید مدیریت در سایت نمایش داده میشود..

پربازديد