تاریخ درج خبر : 1392/09/25
کد خبر : ۱۵۹۱۳۲
+ تغییر اندازه نوشته -

پشت درهای بسته شورای شهر یاسوج چه می گذرد؟

سایت استان: اکنون قریب به سه ماه از فعالیت شورای شهر یاسوج می گذرد و مردم این شهر بجز خبر انتخاب شهردار تاکنون هیچ اطلاعی از عملکرد و تصمیمات این شورا ندارند.

6007

تاکنون شورای شهر یاسوج بیش از ۳۰ جلسه برگزار نموده اما در کمال تعجب هبچ کس از محتوای این جلسات مطلع نیست، در حالی که طبق قانون جلسات اعضای شورا می بایست به صورت علنی و با حضور رسانه ها اداره شود اما تاکنون این جلسات به دلایل نامعلومی غیر علنی بوده است.

در حالی که تمام شوراهای مرکز استان دارای یک پایگاه اطلاع رسانی بوده اما ظاهرا جلسات اعضای شورای شهر یاسوج به کلی سری بوده و اطلاعات آن محرمانه می باشد و مردم حقی برای آنکه از تصمیمات منتخبان خود داشته باشند را ندارند.

شکی نیست این عدم شفافیت با مردم این شائبه را تقویت می کند که این جلسات محتوایی دارد که چه بسا نگرانی مردم و مسئولان را نیز در پی داشته باشد.

منبع: بویرنیوز

خبرهای مرتبط

در صورتی که نظر ارسالی شما طولانی شود، با تأخیر بررسی و تأیید می‌شود.

نکته: نظر شما در انتظار بررسی است و پس از تایید مدیریت در سایت نمایش داده میشود..

  • شهروند گفت:

    اون وقت که مردم شریف ما در قرن 21 هنوز میگویند فلانی …… هست بهش رای دهید، نه سوادی، نه تخصصی، نه رشته تخصصی مرتبط با شهری نه مدیریت شهری وهزاران نه دیگه که متاسفانه بهشون توجه نمیشه باید حالا خوب بکشیم که همش از تدبیر بی تدبیری خودمان هست

پربازديد