تاریخ درج خبر : 1392/09/26
کد خبر : ۱۵۹۸۳۰
+ تغییر اندازه نوشته -

واگذاری مبلمان خانگی و کت و شلوار به صورت تمام قسط به کارکنان مرکز و خبرنگاران

سایت استان: مدیر فروشگاه تعاونی صدا و سیمای مرکز کهگیلویه و بویراحمد از واگذاری مبلمان خانگی و کت و شلوار به صورت تمام قسط به کارکنان، خبرنگاران، کارمندان بانک تجارت و شهرداری مادوان خبر داد.

chatr

 فردین چترآذر در گفت وگو با خبرنگار ما افزود: در رایزنی که با کارخانه‌های معتبر تولید مبلمان خانگی در تهران انجام شد محصولات چند شرکت معتبر با قیمتت کارخانه به صورت تمام قسط در اختیار خریداران قرار می‌گیرد.

وی اظهار داشت: محصولات این کارخانه‌ها 2 سال ضمانت دارد و شرکت فروشنده موظف است درمدت گارانتی هرگونه خرابی، خراشیدگی و پوسیدگی کالا را برعهده دارد.

 چترآذر در ادامه عنوان داشت: برای رفاه حال مشتریان طرف قرارداد این شرکت با کارگاههای تولید کت وشلوار در تهران قرارداد امضا کردیم و محصولات کت و شلوار این شرکت‌ها در سایزهای مختلف به صورت تمام قسط در اختیار مشتریان قرار می گیرد.

وی اذعان داشت: خودرو، لاستیک خودرو، لوزام خانگی، محصولات صوتی و تصوری، لب تاب، کامپیتوتر، گوشی تلف همراه  از دیگر کالاهای است که به صورت تمام قسط در این شرکت در اختیار خریداران قرار می گیرد.

وی اظهار داشت: خبرنگاران با در دست داشتن معرفی نامه از نشریه یا رسانه‌ای که در آن به فعالیت مشغول هستند با تایید رئیس خانه مطبوعات می توانند از محصولات این تعاونی استفاده کنند.

خبرهای مرتبط

در صورتی که نظر ارسالی شما طولانی شود، با تأخیر بررسی و تأیید می‌شود.

نکته: نظر شما در انتظار بررسی است و پس از تایید مدیریت در سایت نمایش داده میشود..

پربازديد