تاریخ درج خبر : 1392/09/26
کد خبر : ۱۶۰۲۹۱
+ تغییر اندازه نوشته -

بیانیه “شورای هماهنگی جبهه اصلاحات استان” به مناسبت درگذشت “سید کریم موسوی”

سایت استان: “شورای هماهنگی جبهه اصلاحات استان کهگیلویه و بویراحمد” به مناسبت درگذشت “سید کریم موسوی” بیانیه ای صادر کرد.

به گزارش سایت استان، در بخش از این بیانه آمده است: سید حقیقت بین ما از دنیای ناراستی ها و نا مهربانی ها رحل اقامت به سرای باقی افکند تا با نیکان وپاکان ونیاکان پاکش هم آشیان شود.

n00009027-b

متن بیانیه در پی می آید:

انا لله وانا الیه راجعون

کدامین ماه را یارب در این محمل بود منزل /  که محمل می رود از شهر و شهری از پی محمل

مردم قدرشناس و شرافتمند استان کهگیلویه و بویراحمد

روح بلند سید پاک سرشت و مظلوم “حجه الاسلام سید کریم موسوی” به لقاءالله پیوست.

سید دلسوز و بزرگواری که سالیان متمادی به عنوان مبلغی راستین در راه اعتلای دین مقدس اسلام فداکارانه آنچه داشت در طبق اخلاص نهاد ودر این راه از هیچ کوششی دریغ نورزید. او که از زندگی ، دینداری توام با آزادگی را برگزید وچونان اجداد طاهرینش همواره علم مبارزه با جهل وکجروی ها را بر دوش داشت.

سید حقیقت بین ما از دنیای ناراستی ها و نا مهربانی ها رحل اقامت به سرای باقی افکند تا با نیکان و پاکان ونیاکان پاکش هم آشیان شود.

آن عزیز، همواره جان بر سر ایمان خویش نهاد و هرگز در مسیری که درست می پنداشت و به آنچه باور می داشت تزلزلی به خود راه نمی داد و در این مسیر پر سنگلاخ با اراده ای وصف ناشدنی طی طریق می نمود.

او که از دنیا و ما فیها تنها درویشی و خرسندی را برگزید و این ویِژگی خاص رفتاری از او انسانی متمایز از دیگران و دوست داشتنی و محبوب قلبها ساخته بود.

آن مرد سفر کرده از میان مردم برخاستٰ ، از جنس مردم بود وبا غم ها و شادیها شان همواره محشور بود.

شرح این خون جگر را به که باید گفتن /  قصه رنج سفر را به که باید گفتن

شورای هماهنگی جبهه اصلاحات استان این ضایعه اسفناک را به عموم دوستداران و ارادتمندان ایشان و بویژه خانواده داغدارش تسلیت گفته و در این غم جانکاه خودرا شریک عموم مردم استان بویژه روحانیت معظم می داند و به اطلاع عموم می رساند که مجلس ختم آن مرحوم روز یک شنبه اول دی ماه 92 ساعت 2:30 الی  4:30  بعدازظهر در مسجد قبای دولت آباد یاسوج برگزار خواهد شد که از عموم مردم استان جهت شرکت در این مراسم دعوت به عمل می آید.

“شورای هماهنگی جبهه اصلاحات استان کهگیلویه و بویراحمد”

خبرهای مرتبط

در صورتی که نظر ارسالی شما طولانی شود، با تأخیر بررسی و تأیید می‌شود.

نکته: نظر شما در انتظار بررسی است و پس از تایید مدیریت در سایت نمایش داده میشود..

پربازديد