تاریخ درج خبر : 1392/09/27
کد خبر : ۱۶۰۴۰۵
+ تغییر اندازه نوشته -

“دکتر وفایی” سرپرست بیمارستان امام سجاد(ع) شد

سایت استان: با حکم سرپرست دانشگاه علوم پزشکی کهگیلویه و بویراحمد، دکتر فرزاد وفایی به سمت سرپریت جدید بیمارستان امام سجاد(ع) یاسوج منصوب شد.

3_10627

به گزارش سایت استان به نقل از روابط عمومی دانشگاه علوم پزشکی استان، سرپرست دانشگاه علوم پزشکی در آئین تکریم و معارفه سرپرست جدید بیمارستان امام سجاد(ع)، بیمارستان‌ها را مجموعه‌ای نمادین از تمامی خدمات و چالش‌های نظام بهداشت و درمان عنوان کرد و گفت: به‌ویژه خدمات اورژانسی که بیش از هر خدمتی در بیمارستان‌ها به چشم می‌خورد و مانند پیشانی بیمارستان است.

دکتر رضا چمن افزود: خدمات اورژانسی باید قابل‌قبول‌ترین و رضایت‌بخش‌ترین بخش خدمات درمانی باشد.

وی با بیان اینکه بیمارستان امام سجاد(ع) از شرایط ویژه‌ای در شهر یاسوج و استان کهگیلویه و بویراحمد برخوردار است، اظهار کرد: با توجه به خدمات این بیمارستان به مادران و اطفال که با شاخص‌های سلامت ارتباط مستقیمی دارند، لازم است خدمات با جدیت و قید فوریت، پیگیری شده و بهبود یابد.

این متولی سلامت در استان کهگیلویه و بویراحمد استفاده از توان آموزشی را در بیمارستان‌ها از دیگر راهکارهای بهبود خدمات دانست و تصریح کرد: با این اقدام ضمن افزایش توان علمی دانشجویان دانشگاه، کمبود نیروی انسانی نیز جبران می‌شود.

چمن ایجاد فضای پژوهشی، اجرای طب مبتنی بر شواهد و اصول اعتباربخشی بیمارستانی را از جمله ضروریات بیمارستان‌ها عنوان کرد.

5_10628

سرپرست پیشین بیمارستان امام سجاد(ع) نیز در این مراسم با اشاره به اقدامات صورت گرفته در این بیمارستان در طول یک‌سال گذشته، اظهار کرد: راه‌اندازی مجمع خیرین سلامت در بیمارستان، اجرای قانون ارتقاء و بهره‌وری از ابتدای تیرماه سال 91 و راه‌اندازی سالن اجتماعات بیمارستان، بخشی از تحولات بیمارستان در این مدت بوده است.

دکتر امیر رشیدی اضافه کرد: از دیگر اقدامات صورت گرفتهدر این بیمارستان، انبارگردانی مرتب بیمارستان، راه‌اندازی سوله، راه‌اندازی شعبه بانک رفاه در بیمارستان و آغاز به کار رادیولوژی دیجیتال بوده است.

سرپرست جدید بیمارستان امام سجاد(ع) نیز با بیان اینکه خدمات نظام سلامت کشور در سه بخش بهداشت، درمان و آموزش تجلی می‌یابد، استفاده از توان آموزشی گروه‌های مختلف را از جمله اولویت‌های خود در مدیریت بیمارستان عنوان کرد.

دکتر فرزاد وفایی، تاکید کرد: پرداخت مطالبات کارکنان بیمارستان، راه‌اندازی بخش‌های جدید مانند اعمال جراحی سرپایی، فعال‌تر کردن بخش‌های موجود و بهبود وضعیت فیزیکی بیمارستان از الویت‌های مدیریتی در این بیمارستان است.

وی اظهار کرد: تفاوت قابل توجه تخت‌های فعال بیمارستان امام سجاد(ع) نسبت به تخت‌های مصوب که بودجه مشخصی نیز ندارند، از جمله مشکلات جدی این بیمارستان است.

بر پایه این گزارش، در آئین تکریم و معارفه ظهر امروز، خدمات دکتر امیر رشیدی در سمت سرپرست بیمارستان امام سجاد(ع) مورد تقدیر قرار گرفت.

خبرهای مرتبط

در صورتی که نظر ارسالی شما طولانی شود، با تأخیر بررسی و تأیید می‌شود.

نکته: نظر شما در انتظار بررسی است و پس از تایید مدیریت در سایت نمایش داده میشود..

 • جلالی گفت:

  عالی.کار ها را به اهلش بسپارید.

 • مهر افرین وفایی گفت:

  الحق که باید این مقامو بهت بدن

 • فرشید عزیزی گفت:

  شایسته بهتر از اینها هستی. با تمام وجود برایت آرزوی موفقیت دارم

 • lمنوجهر عزیزی گفت:

  انتصاب جناب آقای دکتروفایی به سمت ریاست بیمارستان امام سجاد (ع) را تبریک می گویم و از خدای بزرگ توفیق و سربلندی ایشان را خواهانیم

 • مسعود عزيزي گفت:

  انتصاب بجا وشایسته جناب اقای دکتر فرزاد وفایی راتبریک عرض نموده وبرای ایشان آرزوی موفقیت دارم

 • افشين نيك اقبالي گفت:

  جناب آقای دکتر وفایی
  بی شک مدیریت جنابعالی در شبکه بهداشت دنا در دوران اصلاحات نمونه بارزی از درایت شما می باشد.امیدوارم سربلند و موفق باشید.
  در ضمن کاش مسولان فکری به حال وضعیت درمان در سیسخت باشند.واقعا کمبود پزشک حتی عمومی و سایر موارد درمانی محسوس می باشد و درمان در سیسخت در وضعیت بدی است.

 • تروف گفت:

  موفق باشید و سربلند .

 • تروف گفت:

  ضمن عرض تبریک امیدوارم موفق و سربلند باشید .

 • محمد گفت:

  خدا یارش باشه

پربازديد