تاریخ درج خبر : 1392/09/27
کد خبر : ۱۶۰۷۹۳
+ تغییر اندازه نوشته -

تعامل سازنده صداو سیما و آموزش و پرورش ، ضمانت پاسخ به مطالبات حوزه تعلیم و تربیت

سایت استان: مدیر کل صدا و سیمای مرکز کهگیلویه و بویراحمد گفت : تعامل سازنده و همکاری‌های مناسب صدا و سیما و آموزش و پرورش ضمانت پاسخ به مطالبات حوزه ی تعلیم و تربیت است.

دکتر یوسف افشارنیا در نشست هم‌اندیشی با مدیرکل و معاونان آموزش و پرورش استان، ضمن اعلام آمادگی صداوسیما برای توجه بیشتر به پوشش برنامه‌های آموزش و پرورش گفت: ظرفیت‌های خوب و بالقوه و زیبایی‌های پنهانی در آموزش و پرورش وجود دارد که از آنها در رسانه استانی استفاده بهینه خواهد شد.

وی با اشاره به اینکه ظرفیت‌های علمی، قرآنی ، هنری، فرهنگی ، ورزشی و خاطرات بازنشستگان منابع و سوژه های مناسبی برای برنامه سازی در رسانه است ، افزود : استفاده از این ظرفیتها و استمرار این همکاریها مستلزم تعامل و ارتباط نزدیک این دو نهاد بزرگ فرهنگی است.

مدیرکل آموزش و پرورش استان هم با قدردانی از همکاریهای سازنده رسانه استانی ، استفاده از توانمندیهای آموزش و پرورش را موجب رشد و تعالی تعلیم و تربیت دانست.

آقای زارع پور با بیان اینکه صداوسیما به عنوان یک دانشگاه بزرگ و عمومی در دسترس آحاد مردم و مخاطبان است ، گفت : رسالت فرهنگی مشترک با صداو سیما و استفاده از ظرفیتهای آموزش و پرورش ، موجب تحقق اهداف سند بنیادی آموزش و پرورش در استان خواهد شد.

وی همچنین از آمادگی و همکاری مناسب آموزش و پرورش استان برای تولید و پخش برنامه تلویزیونی سیمای مدرسه خبر داد.

خبرهای مرتبط

در صورتی که نظر ارسالی شما طولانی شود، با تأخیر بررسی و تأیید می‌شود.

نکته: نظر شما در انتظار بررسی است و پس از تایید مدیریت در سایت نمایش داده میشود..

پربازديد