تاریخ درج خبر : 1392/09/29
کد خبر : ۱۶۲۱۴۹
+ تغییر اندازه نوشته -

طرح نظارتی ویژه شب یلدا در استان اجرا خواهد شد

سایت استان: معاونت نظارت و بازرسی سازمان صنعت، معدن و تجارت کهگیلویه و بویراحمد، با اشاره به آغاز طرح نظارتی ویژه شب یلدا در کهگیلویه و بویراحمد اظهار کرد: با عنایت به نزدیک شدن شب یلدا و افزایش تقاضا اقلام پرمصرف این ایام از قبیل میوه، شیرینی، آجیل و گوشت با هدف ایجاد فضایی آرام برای خرید شهروندان، طرح ویژه نظارت و بازرسی با برنامه‌ریزی دقیق، برگزاری گشت‌های مشترک با حضور بازرسان صنعت و معدن، امور صنفی و با همکاری تعزیرات حکومتی و نیروی انتظامی در حال اجرا شدن است.
به گزارش سایت استان به نقل از روابط عمومی سازمان صنعت، معدن و تجارت کهگیلویه و بویراحمد، سالار حسین پور افزود: در طرح نظارتی ویژه شب یلدا انواع آجیل، شیرینی، میوه و گوشت از حیث موجودی، قیمت و نحوه عرضه مورد نظارت قرار گرفته و با هرگونه تخلف احتمالی برخورد خواهد شد.
حسین پور ایجاد آرامش روانی در شهروندان، حمایت از حقوق مصرف‌کنندگان و جلوگیری از سوء استفاده عوامل سودجو درسطح بازار را از جمله اهداف اجرایی طرح مذکور برشمرد.
معاونت نظارت و بازرسی سازمان صنعت، معدن و تجارت کهگیلویه و بویراحمد ادامه داد: شهروندان در صورت مشاهده هرگونه تخلف در زمینه عرضه کالاهای مورد نظر می توانند مراتب را از طریق شماره 124 ستاد خبری این سازمان اعلام کنند.

خبرهای مرتبط

در صورتی که نظر ارسالی شما طولانی شود، با تأخیر بررسی و تأیید می‌شود.

نکته: نظر شما در انتظار بررسی است و پس از تایید مدیریت در سایت نمایش داده میشود..

پربازديد