تاریخ درج خبر : 1392/10/01
کد خبر : ۱۶۵۲۰۸
+ تغییر اندازه نوشته -

بیانیه تامل برانگیز انجمن اسلامی دانشگاه آزاد یاسوج به مناسبت درگذشت “سید کریم موسوی”

سایت استان: انجمن اسلامی دانشجویان پیرو خط امام (ره) دانشگاه آزاد یاسوج با انتشار بیانیه ای ضمن تشکر از مردم استان در پاسداشت و بزرگداشت مرحوم “سید کریم موسوی” ، خواستار توجه جدی به همفکران و هم مسلکان آن مرحوم شده اند.

angoman eslami copy.125

به گزارش سایت استان، در بخشی از این بیانیه آمده است: پیام و حرف مرگ، این است: زنده ها را تا زنده اند دریابید!! قدر آینه بدانیم چو هست، نه در آن لحظه که افتاد و شکست!!

متن کامل بیانیه در پی می آید:

بسمه تعالی

ای که دستت می رسد کاری بکن /  پیش از آن کز تو نیاید هیچ کار

ضمن عرض تسلیت مجدد به مناسبت درگذشت ناگهانی و جانسوز سید بزرگوار، روحانی مردمی و مراد اصلاح طلبان استان کهگیلویه و بویراحمد، زنده یاد سیدکریم موسوی.

مردم عزیز استان کهگیلویه و بویراحمد، بزرگان و فعالان اصلاحات! مدیران و مسئولان گرامی! دوستان و رقیبان!

مرگ، همیشه ی تاریخ حامل پیام و اندرز بوده و حرف های زیادی برای گفتن دارد. مرگ سیدکریم، تراژدی تلخ و شیرینی است؛ شیرینی اش برای سید، که رفت و از نامردمی ها رها شد و تلخی اش برای خانواده، دوستان و یارانش که ماتم هجرانش را به سوگ نشسته اند. پیام و حرف مرگ، این است: زنده ها را تا زنده اند دریابید!! قدر آینه بدانیم چو هست، نه در آن لحظه که افتاد و شکست!! حال که سیدکریم را در نیافتیم و ندیدیم، هم مسلکان و هم فکرانش را دریابیم. در راستای حقوق تضییع شده کسانی که به واسطه ی ابراز عقیده و سمت و سوی سیاسی خود در چارچوب نظام و قانون اساسی، با همه ی توانمندیها و شایستگی هایشان مورد بی مهری مدعیان مهرورزی و غرض ورزان دنیا پرست واقع گردیده و عزلت نشین خانه ها شدند، دست به کاری زنیم که غصه هایشان سرآید، برادرانمان عباس سجادی ها، هجیر تشکری ها، جمال ارجمندها و امثالهم با همه ی توانمندی هایشان گوشه عزلت گزیده اند و رنجیده خاطر و تنها، نظاره گر گذر ایام می باشند. وقت آن است که شاخه های شکسته را ترمیم کنیم و به پشتوانه گفتمان اعتدال، اصلاح طلبان راستین را دریابیم.

انجمن اسلامی دانشجویان پیرو خط امام (ره)
دانشگاه آزاد یاسوج

خبرهای مرتبط

در صورتی که نظر ارسالی شما طولانی شود، با تأخیر بررسی و تأیید می‌شود.

نکته: نظر شما در انتظار بررسی است و پس از تایید مدیریت در سایت نمایش داده میشود..

 • مطلع گفت:

  واقعاً هر آدم عاقلی که منش اصلاح طلبی داشته باشه از این بیانیه خجالت میکشه که چرا بعضی ها از ….. هم برای رسیدن به خواسته های نامشروع خود استفاده می کنند…..!!!!!

 • وجدان بيدار داريد ?? گفت:

  کاملا به موقع و به جا نوشتن .احسنت به بچه های انجمن اسلامی ازاد … باید از کسایی که این خبرو بدین شکل در این سایت قرار دادن و فقط کامنتای هم سو و هم جهت با خودشونو تایید میکنن و قصشون صرفا تخریب چهره های جوان و همیشه و همه جا در صحنه اصلاحات است .پرسید اخه اقای عزیز اگر اینا منش و فکر و ادیشه اصلاحطلبی ندارن تو و امثالهم اصلاح طلبین لابد !!!!زمانی که اینا بدون هیچ ترسی از عواقب تو ستادهای میرحسین و خاتمی فعالیت میکردن شما و امثال شما جرات ابراز نظرتونم نداشتین … بله الان که همه دارن اصلاح طلب میشن شما حزب بادیا هم دارین اصلاح طلب میشین و … باید به حال این استان مث همیشه تاسف خورد چرا که همیشه تا بوده همین بوده و تا هست همین است … هر چند بعید میدونم این کامنتو تایید کنید مث خیلی از کامنتایی که منتشر نشدن و نخواهند شد

 • عسکری گفت:

  کی گفته …….. اصلاحطلب کی گفته ایشون منش اصلاحطلبی دارن بس کنید از مرده مردم هم دارین سو استفاده می کنید خجالت بکشی

 • 1121 گفت:

  بیانیه شما عزیزان غیر قابل تامل بوده و در چنین موقعی جایز نبود و صرفا تخریب و کوچک شمردن آقایان ….. و …. بوده

 • ناشناس گفت:

  از اینهایی که نام بردید بسیاری دیگر بوده اند ک هزینه هایی بس گزاف پرداخته و اکنون گوشه نشینند و حیف است نام مرحوم موسوی و ارجند را در کنار هم آوردن

پربازديد