تاریخ درج خبر : 1391/06/06
کد خبر : ۱۶۵۳
+ تغییر اندازه نوشته -

رئیس جدید مخابرات دنا معرفی شد

سایت استان: در مراسمی با حضور مسئولان استانی و شهرستانی، جاوید جهانگیری رئیس مخابرات شهرستان دنا شد.
به گزارش فارس ، صبح امروز با حضور مسئولان استانی و شهرستانی جلسه تودیع و معارفه مسئول جدید و قدیم مخابرات شهرستان دنا در فرمانداری این شهرستان برگزار شد.

عبدالهادی امیری عضو هیئت مدیره شرکت مخابرات استان کهگیلویه و بویراحمد با گرامیداشت هفته دولت این هفته را تداعی‌گر خدمات و خاطره شهیدان رجایی و باهنر خواند و تاکید کرد: شهیدان رجایی و باهنر هیچ‌گاه در برابر مقام و قدرت جذب نشدند و توانستند ملاک کار برای خدا را بر همه امورشان حاکم کنند.

وی عنوان کرد: این هفته فرصت مناسبی است که دولت‌مردان گزارش خدمات خود به مردم را ارائه دهند و مردم نیز از زحمات دولت‌مردان قدردانی کنند.

این مقام مسئول همراهی با مردم و حل مشکلات آنان را در گرو همراهی و همدلی مسئولان عنوان کرد و افزود: این امر دشمنان نظام را در رسیدن به اهداف پلیدشان ناکام می‌گذارد.

امیری مردمی بودن دولت را از عوامل ثبات و اقتدار آن دانست و افزود: تا هنگامى که دولت یک دولت ارزشى و خدمتگزار باشد، پایدار خواهد بود.

وی به انجام پروژه‌های مختلف در مخابرات در دوره دولت نهم و دهم نسبت به گذشته اشاره کرد و گفت: فعالیت دولت در این زمینه وسیع بوده و انجام این مسئولیت وظیفه‌ای بیش نیست.

عضو هیئت مدیره مخابرات استان کهگیلویه و بویراحمد تصریح کرد: مهمترین اصل در عرصه مسئولیت، رضایت‌مندی مردم است که این رضایت موجب کسب رضای خداوند متعال می‌شود.

وی با اشاره به وضعیت جدید مخابرات بعد از خصوصی شدن گفت: تغییرات همیشه بوده و امیدواریم این تغییرات در جهت بهتر شدن امور و منشأ تحول گردد و هر کدام از ما در هر پست و مقامی که باشیم، بتوانیم در خدمت هر چه بیشتر به نظام و مردم بکوشیم.

در این آیین مهندس محمدعلی رهامی مسئول سابق مخابرات دنا تودیع و مهندس جاوید جهانگیری به عنوان مسئول جدید مخابرات دنا معارفه شد.

خبرهای مرتبط

در صورتی که نظر ارسالی شما طولانی شود، با تأخیر بررسی و تأیید می‌شود.

نکته: نظر شما در انتظار بررسی است و پس از تایید مدیریت در سایت نمایش داده میشود..

پربازديد