تاریخ درج خبر : 1392/02/07
کد خبر : ۱۶۵۴۹
+ تغییر اندازه نوشته -

استاندار: حضور مردم در پای صندوق رای مهم است

سایت استان: استاندار کهگیلویه و بویراحمد در نشست خبری با خبرنگاران سه انتخابات  آینده در سطح کشور و استان را مهم برشمرد و بیان کرد: این انتخابات اثرگذار مصداق حضور مردم در صحنه بوده و اقتدار مردم و دفاع از ارزش‌ها را به جهانیان ثابت خواهد کرد و این حضور الگو سازی مهمی برای کشورهای جهان است.

سیدحسین صابری اذعان کرد: این‌که چه کسی به عرصه انتخابات وارد می‌شود و یا چه کسی رئیس‌جمهور می‌شود، مهم نیست؛ حضور مردم در صحنه انتخابات مهم است؛ استکبار می‌خواهد یک رای کم‌تر به صندوق‌ها انداخته شود و دنبال این است که به عناوین مختلف باعث عدم حضور مردم در پای صندوق‌های رای شود.

وی در بخش دیگری از گفتگوی خود با تاکید بر حضور پرشور در انتخابات 24 خرداد 92 یادآور شد: با دلایلی که دشمنان برای عدم حضور مردم در صحنه دارند هر کس به هر طریقی که می‌تواند مردم را به شرکت در این روز و خلق حماسه سیاسی دیگر دعوت کند؛ چرا که معتقدیم هر رای که به صندوق انداخته شود تیری به قلب استکبار جهانی و دشمنان انقلاب و نظام است.

مسئول ارشد اجرایی در کهگیلویه و بویراحمد با بیان این‌که باید به هر نوعی مردم را به پای صندوق‌های رای آورد و با تاکید به کلیه مدیران، مسئولان و کسانی که دستی بر آتش دارند، اذعان کرد: به گونه‌ای به مردم خدمت کنیم که با اعتماد پای صندوق‌های رای حاضر شوند و همچنین به عنوان متولیان حفاظت از بیت‌المال اجازه هرگونه سوء استفاده از بیت‌المال در انتخابات داده نشود.

صابری خاطرنشان کرد: با تأیید شخص مورد نظر برای اداره مملکت زمانی که تغییری ایجاد می‌شود دو نتیجه بیشتر برای کسانی که امروز مسئولیتی دارند، وجود ندارد اول یا فضایی ایجاد می‌شود که تکلیف مدارانه خدمت کرده و سنگربانی را ادامه دهیم یا امکان دارد فرصت فراغت و استراحتی فراهم شود از این رو باید فضایی ایجاد شود به گونه‌ای عمل شود که انگار خبری نیست.

وی عنوان کرد: هر کس مشغول کار و خدمت به مردم باشد که امسال با وجود شرایط ویژه اولویت کاری باید به پروژه‌های نیمه‌تمام در مناطق محروم اختصاص داده شود.

خبرهای مرتبط

در صورتی که نظر ارسالی شما طولانی شود، با تأخیر بررسی و تأیید می‌شود.

نکته: نظر شما در انتظار بررسی است و پس از تایید مدیریت در سایت نمایش داده میشود..

پربازديد