تاریخ درج خبر : 1392/10/04
کد خبر : ۱۶۶۵۳۱
+ تغییر اندازه نوشته -

پیام تسلیت مجمع رسانه های اصلاح طلب استان به “سید باقر موسوی”

سایت استان: مجمع رسانه های اصلاح طلب استان، با انتشار پیامی ضمن تسلیت درگذشت فرزند “سید باقر موسوی” از عموم مردم جهت شرکت در مراسم بزرگداشت “سید صادق موسوی” که روزهای چهارشنبه و پنجشنبه 4 و 5 دی ماه در مصلی یاسوج برگزار می شود، دعوت بعمل آورده است.

به گزارش سایت استان، متن این پیام در پی می آید:

ماه صفر خانواده اصلاحات استان دو سفر کرده ی عزیز داشت. هنوز داغ اولی بر دلمان بود که دومین آن پر کشید. بعد از “سید کریم” نوبت به “سید صادق” رسید. سید صادق جوان، فرزند ناکام سید باقر موسوی نماینده ادوار پنجم و ششم شورای اسلامی و از سران اصلاحات استان دار فانی را وداع گفت. این ضایعه موجب تالم و تاثر مضاعف گشت. ارتحال سید کریم موسوی زخمی بود بر پیکره ی اصلاحات و از دست دادن جوان اصلاحات نمکی بود بر این زخم. سید باقر موسوی از خادمان اصیل استان و از همراهان همیشگی اصلاحات بوده و هست. عزیز او عزیز ما نیز بود. امید است ما را در غم خود شریک بداند. دریغا این حادثه جانکاه و پرکشیدن زودهنگام سید صادق،؛ خدایش قرین رحمت سازد و بازماندگان را صبر عظیم و جزیل دهد. مجمع رسانه های اصلاح طلب از مردم عزیز استان دعوت می نماید تا با حضور در مراسم ختم آن مرحوم تسلی خاطری برای بازماندگان آن عزیز سفر کرده باشند.

مجمع رسانه های اصلاح طلب کهگیلویه و بویراحمد

خبرهای مرتبط

در صورتی که نظر ارسالی شما طولانی شود، با تأخیر بررسی و تأیید می‌شود.

نکته: نظر شما در انتظار بررسی است و پس از تایید مدیریت در سایت نمایش داده میشود..

 • خسرو قاید ی گفت:

  جناب اقای سید باقر موسوی

  مصیبت وارده را به شما و خانواده محتر متان تسلیت عرض می نمایم

 • شجاعی نادر گفت:

  با سلام

  جناب اقای سید باقر موسوی

  در گذشت نا بهنگام فرزند ارزشمند ودلبندتان باعث تاثر واندوه همه هم استانی ها گردید در برابر تقدیر الهی چاره ای جز تسلیم و رضا نیست مصیبت وارده را به جنابعالی و خانواده محتر متان ودیگر اقارب صمیمانه تسلیت عرض نموده واز خداوند متعال برای بازماندگان صبر وبرای ان عزیز صفر کرده ارزوی رحمت وامرزش می طلبم

پربازديد