تاریخ درج خبر : 1392/10/04
کد خبر : ۱۶۷۵۵۸
+ تغییر اندازه نوشته -

ترس استاندار استان از اعلام آلودگی برنج‌های وارداتی!

آنقدر به راست نگفتن عادت کرده‌ایم که این روزها دیگر از راستی می‌ترسیم. بخشی از این مشکل، ناشی از ایرادهای ساختاری است که از گذشته داشته‌ایم، بخشی هم به مشکلاتی برمی‌گردد که از دو دولت گذشته به یادگار مانده است.
5849_221
یعنی آنقدر مشکلات از این دولت برجای مانده است که حتی فکرکردن به آنها نیز دشوار است، چه رسد به اینکه بخواهیم این مشکلات را با مردم درمیان بگذاریم. دردسر استاندار کهگیلویه و بویراحمد نیز از همین جنس است.

موسی خادمی استاندار کهگیلویه و بویراحمد، در جلسه ستاد تنظیم بازار استان، وقتی مدیرکل تعزیرات خواستار برجسته شدن موضوع غیربهداشتی بودن برنج‌های خارجی و ترویج استفاده از برنج‌های تولید بومی شد گفت: «من می‌ترسم این موضوع غیربهداشتی بودن برنج‌های خارجی را برجسته کنیم و بعد تولید داخل جوابگوی نیاز نباشد یا استقبالی از آن نشود و آنگاه قوز بالای قوز شود.»

به این ترتیب مدیران استان کهگیلویه و بویراحمد، مانند سایر مدیران کشوری، به قول خودشان برای جلوگیری از این که «قوز بالای قوز شود» جلوی انتشار اخبار واقعی را می‌گیرند که نتیجه‌اش می‌شود از دست رفتن سلامتی شهروندان و مصرف‌کنندگان.

اما این تنها حاشیه این جلسه جالب نبود. در این نشست برخی مدیران از ارائه آمارهای غیرواقعی شگفت‌زده شده بودند. به گزارش فارس، از دیگر حاشیه‌های جالب این نشست، وقتی بود که استاندار از برخی مدیران عضو این ستاد آماری را خواست و آنان هیچ آماری نداشتند.

خادمی این بار گفت: «مدیری که اکنون آماری در دست ندارد و از وضعیت استان اطلاعی ندارد، چطور می‌خواهد برای مردم در حوزه تنظیم بازار تصمیم بگیرد.» و این مشکلی است که کشور 8 سال گذشته درگیر آن بود.

منبع: قانون

خبرهای مرتبط

در صورتی که نظر ارسالی شما طولانی شود، با تأخیر بررسی و تأیید می‌شود.

نکته: نظر شما در انتظار بررسی است و پس از تایید مدیریت در سایت نمایش داده میشود..

پربازديد