تاریخ درج خبر : 1392/02/08
کد خبر : ۱۶۷۷۸
+ تغییر اندازه نوشته -

پایان دوره مربیگری درجه B فوتبال آسیا در یاسوج

سایت استان: با حضور معاون ورزش اداره کل ،رئیس هیئت فوتبال استان ،لرکی و آشتیانی از پیشکسوتان فوتبال استان،سالمی و محمدی مدرسین کلاس ،قنبرزاده مسئول روابط عمومی اداره کل ،شجاعی مسئول واحد آموزش و تحقیقات اداره کل ، مراسم اختتامیه کلاس مربیگری درجه Bفوتبال آسیا در یاسوج برگزار گردید.

در این مراسم که در سالن آمفی تئاتر اداره کل ورزش و جوانان استان برگزار گردید ،نیرومند معاون توسعه ورزش اداره کل طی سخنانی ضمن تقدیر و تشکر از مدرسین کلاس و شرکت کنندگان و هیئت فوتبال استان در برگزاری کلاسهای آموزشی ،نقش آموزش را در ارتقاء سطح دانش مربیان و داوران مهم و ضروری خواهند و بر برگزاری مدام این کلاسها در دیگر شهرستانهای استان تاکید نمود.

به گزارس اداره ورزش و جوانان استان، موسوی رئیس هیئت فوتبال استان نیز ضمن تقدیر و تشکر از فدراسیون فوتبال کشور و مدرسین و شرکت کنندگان در کلاس ، کلاس مربیگری درجه B را یکی از مهمترین کلاسهای مربیگری در کشور دانست و افزود : هیئت فوتبال استان در طول این چهار سال با برگزاری حدود ۳۵ کلاس مربیگری در سطح استان یکی از استانهای فعال در عرصه آموزش بوده و سعی خواهیم داشت با حمایتهای فدراسیون و مدیریت اداره کل انشالله این کلاسها را در بقیه شهرهای استان برگزار کنیم.

وی حضور دو تیم شهرداری یاسوج و نفت گاز گچساران در عرصه فوتبال کشور را از نشانه توانایی و پتانسیل جوانان و بازیکنان استان ذکر نمود و بر حمایت بیشتر از این دو تیم فوتبال در لیگ دسته یکم فوتبال کشور تاکید نمود. حسن سالمی مدرس خوزستانی این کلاس نیز ضمن تقدیر و تشکر از هیئت فوتبال استان در برگزاری این کلاس ،مربیان استان را مربیانی با دانش و فهم در مربیگری دانست و از مربیان خواست توانایی و دانش خود را در مدارس فوتبال و ردههای سنی به بازیکنان آموزش دهند.

در پایان این کلاس توسط هیئت فوتبال استان به اقایان حسن سالمی و محمدی دستیار ایشان در این کلاس هدایایی به رسم یاد اهدا نمود. همچنین توسط مربیان شرکت کننده در این کلاس به پاس زحمات هدایایی به آقایان سالمی و محمدی اهدا گردید. کلاس مربیگری درجه B فوتبال ازتاریخ ۲۲ فرودین ماه و با حضور ۲۴ نفر از مربیان از استانهای خوزستان ،بوشهر و کهگیلویه وبویراحمد در یاسوج برگزار گردید.

خبرهای مرتبط

در صورتی که نظر ارسالی شما طولانی شود، با تأخیر بررسی و تأیید می‌شود.

نکته: نظر شما در انتظار بررسی است و پس از تایید مدیریت در سایت نمایش داده میشود..

پربازديد