تاریخ درج خبر : 1392/10/04
کد خبر : ۱۶۸۰۰۱
+ تغییر اندازه نوشته -

آغاز مراسم بزرگداشت فرزند نماینده اسبق بویراحمد در یاسوج/ تصاویر

سایت استان:  مراسم بزرگداشت فرزند جوان نماینده اسبق بویراحمد  که چند روز پیش در تصادف رانندگی در تهران دارفانی را وداع گفت، با حضور سید باقر موسوی در یاسوج در مصلی این شهر آغاز شد.

DSCN2787

به گزارش سایت استان، هر چند عنوان شده بود که مردم  برای مراسم  به مصلی تشریف بیاورند اما جمعی از مردم بویراحمد به صورت خودجوش در ورودی شهر به استقبال سید باقر موسوی رفته و این مصیبت را به وی تسلیت گفتند.

گفتنی است مراسم بزرگداشت سید صادق موسوی فرزند ارشد سید باقر موسوی نماینده اسبق بویراحمد و دنا در مجلس روزهای چهارشنبه و پنجشنبه 4 و 5 دی ماه (صبح و عصر) در مصلی بزرگ یاسوج برگزار می شود.

خبرهای مرتبط

در صورتی که نظر ارسالی شما طولانی شود، با تأخیر بررسی و تأیید می‌شود.

نکته: نظر شما در انتظار بررسی است و پس از تایید مدیریت در سایت نمایش داده میشود..

 • علی رضایی فر یاسوج گفت:

  امروز چهلمین روز سیدصادق موسوی جهان اباداست فرزندمردی
  شجاع از دیار بویراحمد مرگ جوان سخت است شایدکمتر کسی در زندگی روزمره به مرگ می اندیشد حتی انها که در بستر بیماری قرار دارند هرگز نمی خواهند به مرگ فکر کنند راستی چرا اینگو نه……
  نوگلی برورده بودم خاک از دستم ربود.انچنان در بر گرفت انگار در عا لم نبود .سالها زحمت کشیدم تا گلم بر ورده شد . نا گهان بیک اجل ان غنچه از دستم ربود -یادش گرامی باد

 • میلاد گفت:

  هی روزگار لعنتی. وقتی به روزهایی فکر میکنم که سید عزیز نماینده مردم تو مجلس بود از دلتنگی گریه ام میگیره که من پسر بچه ای ۶ساله بودم و عشقم گرفتن عکس ایشون تو دستم بود و بعد پیروزیشون تا دوساعتی از خوشحالی گریه میکردم. سیدجان همیشه واسه ما عزیزی و مردم این ارادت رو تو این دو روز اثبات کردن.

 • هم استانی گفت:

  یه سوال دارم
  در استان ما اصلا زنی هم وجود داره

پربازديد