تاریخ درج خبر : 1392/10/06
کد خبر : ۱۶۹۸۲۲
+ تغییر اندازه نوشته -

رسانه های فعال مورد حمایت قرار گیرند

سایت استان: مدیرکل حوزه استاندار کهگیلویه و بویراحمد گفت: لازم است رسانه‌های فعال و پویا مورد حمایت جدی مجموعه استانداری قرار گیرند.

سیدمحمد موحدپور با اشاره به این که رسانه‌ها نقش محوری در معرفی کهگیلویه و بویراحمد به کشور دارند، اظهار کرد: اگر استان ما کمتر از سایر نقاط کشور معرفی و یا شناسایی شده، به دلیل عمر کم رسانه‌ها در استان است.

movahedpor

وی گفت: اما می‌بینیم که در همین مدت اندک رسانه‌ها با شتاب فراوان رو به سوی حرفه‌ای شدن گام برمی‌دارند و اکنون در سطح کشور رسانه‌های ما جز فعال‌ترین رسانه‌ها محسوب می‌شوند.

مدیرکل حوزه استاندار کهگیلویه و بویراحمد این توسعه رسانه‌ای را به فال نیک گرفت و افزود: اکنون زمینه خوب و مناسبی برای استفاده از ظرفیت رسانه‌ای در استان وجود دارد که همه از جمله مسئولان لازم است پای کار بیایند و از آن‌ها برای کمک به توسعه استان حمایت کنند.

این مسئول از نوع نگاه مسئولان ارشد استانی به خصوص استاندار و معاونین وی نسبت به مطبوعات و رسانه‌ها گفت و خاطرنشان کرد: هیچ نوع نگاه تبعیض‌آمیزی در میان مسئولان ارشد استانی نسبت به رسانه‌ها ندیده و نشنیده‌ام و صحبت آن‌ها در همه محافل این است که تا می‌شود رسانه را حمایت کنید.

موحدپور چنین رویکردی را برای ادامه کار رسانه‌ها خوب و زمینه را برای فعالیت گسترده رسانه‌ها مناسب دانست و گفت: هیچ نوع نگاه خطی و سلیقه‌ای که برآمده از تفکرات سیاسی باشد، برای حمایت از رسانه‌ها در میان مسئولان استانی وجود ندارد و همه را به یک دید می‌بینند.

این مسئول تفاوت در میان رسانه‌ها را از ابعاد دیگر لازم دانست و گفت: هیچ کسی نمی‌تواند منکر شود که بین رسانه‌ها هم رسانه فعال و غیر فعال وجود دارد و نباید نگاه‌ها به رسانه فعال و غیر فعال یکسان باشد، بلکه لازم است میان این دو نوع تفاوت قائل بود.

مدیرکل حوزه استاندار کهگیلویه و بویراحمد تصریح کرد: مجموعه استانداری با همه توان از رسانه‌ها در استان به خصوص رسانه‌های فعال و کوشا حمایت خواهد کرد و در این بین مرزی برای حمایت از جهت نوع تفکر و بینش سیاسی وجود ندارد.

منبع:فارس

خبرهای مرتبط

در صورتی که نظر ارسالی شما طولانی شود، با تأخیر بررسی و تأیید می‌شود.

نکته: نظر شما در انتظار بررسی است و پس از تایید مدیریت در سایت نمایش داده میشود..

پربازديد