تاریخ درج خبر : 1392/10/06
کد خبر : ۱۶۹۸۴۲
+ تغییر اندازه نوشته -

به داشته هایمان افتخار کنیم

سایت استان: لهراسب محمدی

در مطلبی که پیش رو دارید قصد داریم ذهن عزیزان خواننده را به موضوعی که مدتی است نقل بعضی از محافل است جلب نمایم. که بعضی اشخاص با غرض وارد این بحثها میشوند و تعدادی هم ناشی از توقعات کاذبی است که نمایندگان دورهای قبل برای افرادی خاص دراستان ما بوجود آورده اند.
سخن ازآنجا شروع می شود یک نفر با نیت قبلی وارد حوزه سیاست می شود ، و بعد از آن وارد عملکرد نمایندگان می شوندو سخن از این می رانند که فلانی در دوره خود فلان کرد بهمان .ولی درحال حاضر نماینده فعلی برای طرفدارانش هیچ کاری نکرد،ما درانتخابات برای ایشان فلان کردیم زحمت کشیدیم و حالا هم سراغی از ما نمی گیرد.
مطلب همین جا بماند تا ذهنتان را ببریم به ادوار قبل مجلس شورای اسلامی، شاید روزگاری نه چندان دورکه اخبار مجلس ومصوبات از رسانه تصویری پخش میشد همه ما دنبال دوربین مجلس بودیم ببینیم نمایندگان ما را شاید در زاویه ای زودگذراز خودش نمایش میدهد یا نه، و یا شاید گذر دوربین که روی نمایندگان رد می شد ، با هم داد می زدیم نگاه، نگاه، نماینده ما هم آنجا نشسته. ولی آنسوی جستجوی ما تریبون مجلس دراختیار افرادی بود که برای مسائل سیاسی و اقتصادی حرف برای گفتن داشتند، حرفشان را به کرسی می نشاندند و طرحها و لوایح را طوری توجیه میکردند که نفعش برای حوزه انتخابیه خودشان باشد و دراین میان شاید هیئت ریسه مجلس هم نمیدانست که نماینده ما وکیل چه شهرها و شهرستانهایی است.
تا اینکه با راهیابی آقای دکترتاج گردون به مجلس اولین بار برای نمایندگان جا افتاد که ایشان نه فقط نماینده گچساران بلکه نماینده شهرستان باشت هم هست .
با سابقه ای که درکارهای اجرایی درسطح کلان کشوراز ایشان سراغ داشتند وارد کمیسیون برنامه وبودجه مجلس شدند نه عنوان عضو بلکه به عنوان نایب اول کمیسیون، جایی که تابه حال در اختیار نمایندگان شهرهای بزرگ بود.
حال جای افتخار دارد که نماینده شهرستان های کوچکی در رسانه ملی و در شبکه های مختلف به تحلیل بودجه می پردازد و یا درباره مسائل اقتصادی صاحب نظراست. وقتی به عنوان یک متخصص اقتصادی در رسانه گفتگو یا مصاحبه می کند خیلی ها درهمسایگی ما آرزو دارند ایشان نمایند ه شهر و دیارشان باشد.
شاید بعضی ها بگویند آقای دکتر تاجگردون دررابطه با مسائل اشتغالزایی کاری نکرده که بی انصافی است که چنین فکری بکنیم ، آقای تاجگردون پروژهایی را که با دعوت از کارشناسان برای منطقه تعریف نموداند و در حال حاضر کار مطالعات آنها به اتمام رسیده پروژهای بزرگی هستند که با توجه به اینکه درسال 92 به خاطر تحریمهای بین المللی و راکد نمودن طرحهای عمرانی در سال آینده شاهد کلنگ زنی آنها خواهیم بود «تا ما به داشته هایمان افتخارکنیم»

(مطلب منتشر شده نظر نویسنده محترم است و انتشار آن در سایت استان به معنای تایید تمام یا بخشی از آن نمی باشد)

خبرهای مرتبط

در صورتی که نظر ارسالی شما طولانی شود، با تأخیر بررسی و تأیید می‌شود.

نکته: نظر شما در انتظار بررسی است و پس از تایید مدیریت در سایت نمایش داده میشود..

  • در استان ما فردی به شایستگی “سید باقر موسوی جهان آباد” به مجلس نرفته و نخواهد رفت، البته به این معنا نیست که تاجگردون فرد نالایقی باشد…. سید شجاع تسلیت

  • علی رضایی فر بست یاسوج گفت:

    جناب مهندس موسوی-با نهایت تاثروتاسف در گذشت نابهنگام
    فرزند برومندو مومنتان را تسلیت عرض نموده از خداوند متعال برای ان مرحوم علو در جات وبرای بازماند گان صبر جمیل مسئلت داریم – علی رضایی فر رئیس اداره بیشتاز استان ک-ب

پربازديد