تاریخ درج خبر : 1392/10/07
کد خبر : ۱۷۰۱۶۷
+ تغییر اندازه نوشته -

اعمال جراحی نوین و پیچیده توسط مدیر سیاستمدار

سایت استان: در طی سالهای اخیر و با توجه به گسترش مراکز و خدمات پزشکی در استان یکی از مهمترین مشکلات در حوزه بهداشت و درمان، نبود جراحان چیره دست در استان بوده که مردم را ناگزیر به اعزام به شهرهای اطراف خصوصاً شیراز می نمود تا با مراجعه به اساتید بومی استان همچون دکتر ملک حسینی ، نیک اقبال، رایگان و سایر عزیزان که هر کدام از چهره های ماندگار در علم پزشکی اند علاج درد خود را بیابند و ادامه درمان خود را با پرداخت هزینه های زیاد داشته باشند.

MORADI

اما در چند ماهه اخیر حضور دکتر فرید مرادیان متخصص جراحی عمومی(بورد تخصصی) در شهر یاسوج و انجام اعمال جراحی نوین و پیچیده توسط وی، بخشی از دل نگرانی های مردم را در این حوزه مرتفع ساخت.

دکتر مرادیان سابقه مدیرعاملی جمعیت هلال احمر استان در دوران اصلاحات و دبیری انجمن اسلامی دانشجویان دانشگاه علوم پزشکی یاسوج را در کارنامه خود دارد. وی دوران رزیدنتی خود را در شیراز گذراند. شاید بتوان جسارت در عمل، ذکاوت و دانش بالا در دکتر مرادیان را مهمترین عامل موفقیت وی دانست.

10101

به تعدادی از اعمال جراحی تخصصی(بعضی برای اولین بار در سطح استان انجام گرفته) که توسط ایشان انجام گرفته میتوان اشاره کرد.

1- توسعه جراحی های کمتر تهاجمی با لاپاراسکوپ مثل آپاندکتومی با لاپاراسکوپ

2- عمل جراحی بای پس (پیوند) عروق اندام های تحتانی با استفاده از گرافت طبیعی از ورید پای مقابل

3- جراحی تومور گسترش یافته غده فوق کلیوی

4- اعمال جراحی گرافت های زودرس در بیماران سوختگی

خبرهای مرتبط

در صورتی که نظر ارسالی شما طولانی شود، با تأخیر بررسی و تأیید می‌شود.

نکته: نظر شما در انتظار بررسی است و پس از تایید مدیریت در سایت نمایش داده میشود..

 • ناشناس گفت:

  امین با تمام وجود دعا میکنم همیشه سایه استاد مرادیان بالای سر استان باشد انشاالا

 • امیر گفت:

  امیدوارم که از وجود استاد مرادیان در این شهر و بوم استفاده شود و نخبه کشی بچه های این استان شامل ایشان نشود.

 • سيسخت گفت:

  ضمن تبریک به دکتر مرادیان واقعا ایشون از مفاخر استان ماست من خودم شاهد یکی از عمل های ایشون بودم و اکر غیر از ایشون بود بیمار رو بأید به شیراز یا تهران می بردیم با توجه به بضاعت مالی کم مریض همین جا عمل شد واقعا دست مریضاد دکتر

 • رضا گفت:

  آقای دکتر سید منصور رایگانی استاد تمام دانشگاه علوم پزشکی شهید بهشتی، دبیر بورد تخصصی طب فیزیکی کشور و رئیس انجمن طب فیزیکی و توانبخشی ایران می باشند از مفاخر استان و أصالتا از أهالی سوق می باشند .

 • صادق جمشیدیان گفت:

  دکتر فرید مرادیان یکی از مفاخر علمی استان هستند . امیدوارم در تمامی مراحل زندگی موفق باشند.

پربازديد