تاریخ درج خبر : 1392/10/07
کد خبر : ۱۷۱۳۸۵
+ تغییر اندازه نوشته -

اولین نشست با موضوع نمایشگاه کتاب استان برگزار شد

سایت استان: امین کمالوندی در اولین نشست برگزاری سیزدهمین نمایشگاه کتاب کهگیلویه و بویراحمد در دفتر معاون سیاسی و امنیتی استانداری اظهار داشت: ادارت، سازمان های و نهادهای دولتی که در امر برگزاری سیزدهمین نمایشگاه کتاب استانی حضور دارند نهایت سعی و تلاش خود را برای برگزاری هرچه بهتر این نمایشگاه داشته اند که جا دارد ضمن قدردانی از رویکرد نوین شهرداری یاسوج درخصوص تعامل بیش از پیش با اداره کل فرهنگ و ارشاد اسلامی استان از همکاری این نهاد برای نصب بنرها و ارائه بیلبوردهای تبلیغاتی برای سیزدهمین نمایشگاه کتاب استان کهگیلویه و بویراحمد تشکر کرد.

ShowImage.aspx

وی با اشاره به اهمیت وظیفه سایر دستگاه ها ذیربط برای برگزاری این نمایشگاه ابراز داشت: باتوجه به اینکه تمام سیستم نمایشگاه از طریق برق می باشد و اگر یک دقیقه با قطعی برق کل سیستم نمایشگاه مختل می شود لازم است شرکت توزیع نیروی برق استان با تامین امنیت شبکه برق زمینه هرچه بهتر برگزاری این نمایشگاه را بوجود آورند.

مدیرکل فرهنگ و ارشاد اسلامی استان کهگیلویه و بویراحمد خواستار استقرار یک واحد نیرو انتظامی در محل نمایشگاه شد و افزود: وجود نیروی انتظامی یک عامل بازدارنده و پیشگیرانه برای عدم بروز برخی تخلفات است.

کمالوند از استقرار یک دستگاه ماشین آتش نشانی در محل بیرون از نمایشگاه خبر داد و گفت: یک دستگاه ماشین آمبولانس فوریت های پزشکی با همکاری سازمان علوم پزشکی استان در محل نمایشگاه جهت خدمات دهی احتمالی به بیماران و مصدومان درنظر گرفته شده است.

وی با اشاره به سامانه ها کارت خوان های بانک صادرات و لزوم عدم قطعی و کارایی بالای آن ها از شرکت مخابرات خواستار همکاری شرکت مخابرات استان برای عدم قطعی خطوط و درصورت امکان ارسال یک پیامک برای سایر هم استانی ها درخصوص برگزاری این نمایشگاه شد.

مدیرکل فرهنگ و ارشاد اسلامی استان کهگیلویه و بویراحمد با اشاره به برپایی دو غرفه نقاشی کودک در این نمایشگاه افزود: این غرفه ها با همکاری کانون پرورش فکری کودکان و نوجوانان برپا خواهد که برخی از وسایل این غرفه از طریق اداره کل فرهنگ و ارشاد اسلامی استان تامین خواهد شد.

وی از آموزش و پرورش خواستار اطلاع رسانی برای حضور دانش آموزان و خرید کتاب های درسی و مربوط به محصلان و برخی هماهنگی ها با سازمان بهزیستی استان جهت حضور کودکان در این نمایشگاه خبر داد.

خبرهای مرتبط

در صورتی که نظر ارسالی شما طولانی شود، با تأخیر بررسی و تأیید می‌شود.

نکته: نظر شما در انتظار بررسی است و پس از تایید مدیریت در سایت نمایش داده میشود..

پربازديد