تاریخ درج خبر : 1392/02/10
کد خبر : ۱۷۱۹۷
+ تغییر اندازه نوشته -

نورالدینی در لیست حامیان دولت در شورای شهر تهران

سایت استان: یکی از هم استانیها در لیست حامیان دولت در انتخابات شورای شهر تهران قرار دارد .

سید “ضیاءالدین نورالدینی” دبیر سابق شورای عالی اطلاع رسانی دولت که برای حضور در انتخابات شورای شهر تهران از این مسئولیت کناره گیری بود در لیست حامیان دولت در کنار وزرای سابق دولت مانند آقایان بهبهانی وزیر سابق راه ؛ شیخ الاسلامی وزیر سابق کار ، علی آبادی رئیس سابق سازمان تربیت بدنی ، رضا زاده رئیس فدراسیون وزنه برداری و افسانه بایگان بازیگر و هنرمند شناخته شده کشورمان و سایر اعضای این لیست به شهروندان تهرانی به عنوان لیست حامیان دولت معرفی می شو د .

سید ضیاءالدین نورالدینی دبیری شواری عالی اطلاع رسانی دولت ؛ مدیرکل روابط عمومی وزارت نفت و مشاور وزیر و معاون پارلمانی سازمان تامین اجتماعی را در کارنامه خود دارد .

نورالدینی از جمله چهره های محبوب نزدیک به دکتر احمدی نژاد رئیس جمهوراست که جایگاه شایسته ای در نزدیکان رئیس دولت دهم دارد .

کناره گیری از دبیری شورای اطلاع رسانی دولت و حضور او در انتخابات شورای شهر تهران به درخواست حامیان رئیس جمهور در تهران انجام گرفته و وی و لیست حامیان دولت از مهمترین گزینه های ورود به شورای شهر تهران است که اگر چنین شود و این فرزند کهگیلویه و بویراحمد بتواند به شورای شهر راه یابد اولین هم استانی است که توانسته در چنین جایگاه مهمی با رای مردم پایتخت قرار گیرد .

منبع:عصردنا

خبرهای مرتبط

در صورتی که نظر ارسالی شما طولانی شود، با تأخیر بررسی و تأیید می‌شود.

نکته: نظر شما در انتظار بررسی است و پس از تایید مدیریت در سایت نمایش داده میشود..

 • ناشناس گفت:

  باسلام ملاک حال فعلی افراده…

 • ناشناس گفت:

  چرانداشته باشد آقازاده فرزند روحانیست درخانواده عالم تربیت شده جوانی پویاولایی باسابقه درخشان چ کسی بهتر از سید نوردینی .بنده از کودکی باروحیات ایشان آشناواقعا آدم متواضعی است از طرف حجت الاسلام سید جلال الدین موسوی روحانی طرح هجرت استان اراک شهرستان آشتیان ب امید موفقیت

  • ناشناس گفت:

   درود به شما جناب نورالدینی به هر جایگاهی رسیدن حقشون بوده -تلاش مستمر خودشون بوده

 • ناشناس گفت:

  متاسفم برای هم استانی هایم که هنوز مثله گذشته فقط به دنبال حضور یک هم استانی در عرصه های سیاسی هستند.بدون توچه به اینکه آیا او شایستگی این منصب را دارد یا نه؟

  • سیدجلال موسوی گفت:

   ایشان جوان پویا ومتواضع ایست در خانواده مذهبی وعالم روحانی تربیت شده وکارنامه درخشانی دارد بنده حقیراز کودکی تاحال باروحیات ایشان آشناهستم.ب امید موفقیت .از طرف حجت الاسلام سید جلال الدین موسوی روحانی طرح هجرت اراک شهرستان آشتیان .

 • ناشناس گفت:

  به امید موفقیت ایشان در عرصه ای دیگری از خدمت

پربازديد