تاریخ درج خبر : 1392/10/09
کد خبر : ۱۷۲۳۸۴
+ تغییر اندازه نوشته -

نشست رسانه ای سیزدهمین نمایشگاه کتاب کهگیلویه و بویراحمد برگزار شد

سایت استان: نشست رسانه ای سیزدهمین نمایشگاه کتاب کهگیلویه و بویراحمد برگزار شد اولین نشست رسانه ای مدیرکل فرهنگ و ارشاد اسلامی با اصحاب رسانه استان درخصوص برگزاری سیزدهمین نمایشگاه کتاب استان کهگیلویه و بویراحمد برگزار شد.

اولین نشست رسانه ای مدیرکل فرهنگ و ارشاد اسلامی استان با اصحاب رسانه، جراید و نشریات استان در سالن جلسات اداره کل فرهنگ و ارشاد اسلامی برگزار شد.

ShowImage
در این نشست مدیرکل فرهنگ و ارشاد اسلامی استان کهگیلویه و بویراحمد با بیان برخی اقدامات صورت گرفته درخصوص برگزاری هرچه بهتر این نمایشگاه اظهار داشت: کلیه امور تبلیغات و اطلاع رسانی این نمایشگاه با همکاری شهرداری یاسوج و صدا و سیمای استان در قالب نصب بنر و تهیه و پخش تیزرها و آگهی های بازرگانی صورت گرفته که این تبلیغات تا پایان برگزاری نمایشگاه ادامه خواهد داشت.

امین کمالوندی با اشاره به حضور معاون فرهنگی وزیر فرهنگ و ارشاد اسلامی ابراز داشت: دکتر صالحی به عنوان مهمان ویژه مراسم افتتاحیه این نمایشگاه حضور خواهند داشت که این برنامه اولین سفر استانی معاون وزیر فرهنگ و ارشاد اسلامی است.

مدیرکل فرهنگ و ارشاد اسلامی استان با اشاره به برگزاری کارگاه های مختلف در طول برگزاری سیزدهمین نمایشگاه کتاب استان افزود: در این نمایشگاه ناشران برتر کشوری در حوزه های مختلف حضور دارند که همه اقشار جامعه از همه سلایق و رده های سنی و تحصیلی می توانند کتاب های مورد نظر خود را از این نمایشگاه تامین کنند.

کمالوندی با اشاره به تخفیف 40 درصدی محصولات ارائه شده در این نمایشگاه افزود: هر شخص با ارائه کارت ملی درخصوص تهیه بن کارت مخصوص خرید که قابل پرداخت در باجه های کارت خوان تعبیه شده در غرفه هاست می تواند نسبت به تهیه و خرید کتاب مورد نظر خود اقدام کند.

وی با انتقاد از برخی رسانه های استان درخصوص عدم پوشش برنامه های فرهنگی و هنری اظهار داشت: رویکرد رسانه باید انتقادی و درجهت بهبود باشد و برخی رسانه ها که به دنبال تخریب هستند و در هیچ یک از برنامه های فرهنگی و هنری شرکت نمی کنند و از دور نقد می کنند باید کمی واقع بین تر و کارشناسی تر عمل کنند.

کمالوندی با اشاره به لزوم اطلاع رسانی برنامه های فرهنگی و بخصوص کتاب در استان گفت: وظیفه ذاتی هر رسانه ای است که برنامه های مربوط به کتاب و کتاب خوانی را پوشش دهد.

خبرهای مرتبط

در صورتی که نظر ارسالی شما طولانی شود، با تأخیر بررسی و تأیید می‌شود.

نکته: نظر شما در انتظار بررسی است و پس از تایید مدیریت در سایت نمایش داده میشود..

پربازديد