تاریخ درج خبر : 1391/06/08
کد خبر : ۱۷۴۳
+ تغییر اندازه نوشته -

نمایندگان در تغییر استاندار نقشی نداشتند

نماینده مردم شهرستانهای کهگیلویه ، بهمئی و چرام در مجلس شورای اسلامی گفت: مسوولان و متولیان فرهنگی استان با سایت های دروغگو برخورد کنند .

حجت الاسلام سید علی محمد بزرگواری  که در شورای اداری استان سخن می گفت افزود: ما نمایندگان استان در مجلس شورای اسلامی کوچکترین نشست و نوشته ای بر علیه نیکزاد استاندار استان در وزارت کشور نداشته ایم و اگر راست می گویند نوشته ای که ما داشتیم را بیاورند.

وی با بیان این مطلب که نمایندگان استان در تغییر اکبر نیکزاد، استاندار استان نقش نداشتند، اظهار کرد: این تصمیم در نهاد ریاست جمهوری گرفته شد و نیکزاد استاندار استان عملکرد خوبی داشته اما در زمینه چینش مدیران انتقادهایی از او داشتیم .

نماینده مردم شهرستانهای کهگیلویه ، بهمئی و چرام در مجلس شورای اسلامی خاطرنشان کرد: تنها یکبار حسین صابری ، استاندار معرفی شده استان از سوی هیأت دولت را دیدم و آن هم زمانی بود که به همراه کمیسیون کشاورزی مجلس در استان اردبیل مهمان او بودیم.

حجت الاسلام بزرگواری تصریح کرد: برخی سایت های استان اخلاق اجتماعی را در استان برهم زدند و می خواستند بین نمایندگان و استاندار و نمایندگان به هم اختلاف ایجاد کنند که این سایت ها کنترل و باید با آنها برخورد شود.

وی ادامه داد:در زمان” قوام نوذری” ،استاندار قبلی استان که یادش بخیر نیز نمایندگان قبلی کوچکترین مصاحبه ای بر علیه او نداشتیم و استاندار را خط مقدم توسعه و پیشرفت استان می دانیم و اگر مدیر کلی به نحو مطلوبی وظیفه خود را انجام ندهد طبق وظیفه نظارتی که داریم به او تذکر می دهیم.

نماینده مردم شهرستانهای کهگیلویه ، بهمئی و چرام در مجلس شورای اسلامی بیان کرد: ما باید با وحدت و برادری برزخم های کهنه و دردهای مردم مرهم بگذاریم و آنها را رفع کنیم .

حجت الاسلام بزرگواری اضافه کرد: برخی از روستاهای این استان از بی آبی رنج می بردند اما در زمان نیکزاد استاندار استان از این نعمت برخوردار شدند.

منبع: ایسنا

خبرهای مرتبط

در صورتی که نظر ارسالی شما طولانی شود، با تأخیر بررسی و تأیید می‌شود.

نکته: نظر شما در انتظار بررسی است و پس از تایید مدیریت در سایت نمایش داده میشود..

پربازديد