تاریخ درج خبر : 1392/10/11
کد خبر : ۱۷۴۳۲۸
+ تغییر اندازه نوشته -

پاسخی به مطلب “زارعی غافل از بویراحمد در تکاپوی زیلایی”

سایت استان: چندی قبل مطلبی با عنوان “زارعی غافل از بویراحمد در تکاپوی زیلایی” در سایت استان منتشر شد. آقای علی اکبر پاک از مخاطبان سایت، جوابیه ای را در نقد این مطلب ارسال کرده است که در پی می آید:

398114ba2258ee567c0c3fe11c14b48e

متاسفانه درنوشته گروه سیاسی سایت خبری خبر نما امور اجرایی را جزء وظایف نماینده مجلس می‌دانند در حالی که این وظایف بر عهده دستگاه های دولتی و قوه مجریه می‌باشد.
لازم است جهت یاد اوری شما نویسنده محترم به دو وظیفه اصلی نماینده گان در مجلس شواری اسلامی اشاره کنم.

نمایندگان مجلس و به طور کلی مجلس شورای اسلامی دو وظیفه اصلی دارند:

الف) قانون‌گذاری
ب) نظارت

که در خصوص پروژهایی که شما نویسنده محترم در مرکز استان نام برده اید نماینده شهرستان های بویراحمد ونا در مجلس شواری اسلامی چندین بار تذکرات لازم را داد ند که از جمله این تذکرات نطق غلام محمد زارعی در چند وقت پیش بود که خطاب به وزیر راه و شهرسازی اعلام کرد که محور یاسوج به اصفهان قتلگاه مرگ هم استانی های مااست و از وزیر محترم خواست تا هرچه سریعتر به وضعیت محور های ارتباطی استان توجه داشته باشد.

نماینده محترم مردم شهرستان های بویراحمد و دنا با پیگری های که درمرکز کشور بامسولان مربوط انجام داد کل طلب پیمانکار بیمارستان ۲۰۰تختخوابی یاسوج تسویه شد و اعتبار اضاف جهت شروع به کار وی اتخاد کردو وقتی کم کاری را از طرف مسئولین اجرایی این پروژه دید نسبت به تغییر مدیر این دستگاه بلا فاصله اقدام کرد که ظرف چند روز اینده قرار است مراسم تودیع و معارفه وی صرت گیرد.اجرا نشدن برخی از پروژها درگیر وضعیت تحریم های کشور و ومحدودیت اعتباری قرار گرفت وبرخی دیگر از عوامل اجرایی نشدن این پروژ ها ضعف مدیرتی بوده که نماینده محترم جهت تغییر برخی از این مدیران با همکاری سایر همکاران خود درمجلس تلاش در تسریع اجرایی این پروژها دارد.

شاید غلام محمد زارعی تنها نماینده شهرستان بویراحمد ودنا در چند سال اخیر بوده که بعد از پیروزی خود همواره تمام حوزه انتخابیه خود را سرکشی کرده و مشکلات مردم را بررسی نموده است.
وی بیشتر وقت غیر کاری مجلس شواری اسلامی وحتی روز های تعطیل را در حوزه انتخابیه بوده و با دعوت از مسئولین مشکلات روستا ها ومردم را پیگری و برطرف نموده است . شاید یکی از نقاط شهرستان های بویراحمد ودنا که با توجه به وسعت باید نسبت خدمات دهی نگاه ویژه ای به آن داشته باشیم منطقه زیلایی است. زارعی بنا به ظیفه خود و قولی که به مردم داده است هیچ گاه مردم را فراموش نمی کند و با پیگری های مکرر از مسولین خواستار رفع مشکلات مردم حوزه انتخابیه خود است.

نوسینده محترم بداند که مردم زارعی را به فروتنی ومردم داری می شناسد و قتی وی بوسه بر پیشانی پیرمرد درد و رنج کشیده محرمیت می زند کار انتخاباتی نیست و همواره خود را خدمت گذار مردم و پیگری امور را وظیفه ذاتی نماینده می دانند.

آیا به نظر شما زارعی باید مثل بعضی ها که حتی حاضر به جواب دادن سلام مردم هم نبودند رفتار کند اگر اینگونه بود که مردم د یگر تغییر نمی خواستند.

خدمت شما نویسنده محترم عرض کنم که مردم لایت مدار استان اگر کسی ذره ای به آنان خدمت کند قدر شناس هستند و همواره به نیکی از ان یاد می کنند.

در پایان عرض کنم بوسه مردم بر پشانی خدمت گذار خودشان در مجلس شواری اسلامی نشانه قدر دانی از زحمات وی است نه کار تبلیغاتی .

خبرهای مرتبط

در صورتی که نظر ارسالی شما طولانی شود، با تأخیر بررسی و تأیید می‌شود.

نکته: نظر شما در انتظار بررسی است و پس از تایید مدیریت در سایت نمایش داده میشود..

 • بى كار و بى ار گفت:

  سلام ملا سجاد اول بهتر است از دوسال بى مهرى دولت احمدى نژاد حرف بزنیم ، در دو سالى که شما فرمودید دو استاندار ما عوض کردیم اولى آقاى نیک زاد بود ، که هر موقع از هر طرف شهر که خارج میشدى ماشینهاى جاده سازى با حجم کار زیاد مشغول به کار بودند، مگه در تحریم نبودیم ، کدام یک از ادارات در زمان به دست گرفتن سکان استاندارى توسط نیک زاد کمبود اعتبار داشتند ، در سه ماه اول حضور مهندس نگین تاجى به عنوان شهردار نزدیک به …/…/…./٧ تومان اعتبار عمرانى به شهردارى دادند میتوانید سؤال کنید از ذیحسابى شهردارى ، بله استان ما استانى محروم و به عبارتى مظلوم ،مردم که نخواستن نیکزاد عوض بشه و خودش هم همین طور، چون در جایى شنیدم که گفته بود من عاشق این مردم واستانم چون نه مدیر عوض میکرد نه اجازه به کار به کارخانه هاى حاشیه رودخانه بشار ، به هر صورت عوض شد ،مدیران هم ،،،،،،،،…! در ضمن آقاى زارع بسیار آدم باشخصیت وقانون مند میباشد من نه قصد توهین ونه تهمت به کسى روندارم و کشور ما کشور بى بضاعتى نیست

 • من گفت:

  تنها کاری که زارع انجام داده شرکت در تمامی نراسمات ختم در همه جای شهرستان بوده و دگر هیچ…
  حیف اون ……………….

 • کبگیان گفت:

  سجاد عزیز اول متن را درست بخوان بعد نظر بده در صداقت حاج زارع کسی شک ندارد با شرایط قید شده توسط جنابعالی موافقم اما مشورت توسط حاج زارع با طیف بیشتری لازم است هر کسی خواهان موفقیت ایشان است باید این نکته را یاداوری کنند در شهر و بین مردم ببین راهکار چیست غافل شدن ظلم بزرگی است

  • سجاد خلیلیان گفت:

   درود بر تو و بر دلی که عاشقانه برای خاک و مردمش می تپه

 • سجاد خلیلیان گفت:

  کاش بعضی از دوستان متوجه بودن که تهمت زدن را نمی توان با کلمات و صرف و نحو جمله موجه کرد،جناب آقای زارعی بد شانس ترین نماینده تاریخ استان کهگیلویه و بویراحمد است،نه به دلیل تحریم و بی بضاعتی مملکت،نه به دلیل بی مهری ۲ساله دولت مهرورز احمدی نژاد،نه بدلیل ضعف حافظه تاریخی برخی از مخاطبین محترم، که صرفا بخاطر بی انصافی مشتی فریبکار دغل و عشقی که برای خدمت به حوزه انتخابی اش دارد،زارع از خدمت به خاک و مردمش لذت میبرد و حتما و قطعا تا آخرین روز وظیفه اش رو با شرافت کامل انجام خواهد داد،در جواب دوستی که وعده انتخابات بعدی رو میدهد باید یادآوری کرد که زارع صلاح بوم و برش رو با دیده منت پذیرفت و از حقش گذشت و مطمعنا اگر مردمش فرجامی به غیر از خودش را بخواهند جز همصدایی با مردم از ایشان نخواهی دید.
  ضمنا در قیامت هیچ شکی نیست.

 • علی گفت:

  اقای پاک این خودت بودی وهستی که وظیفه نماینده را بلد نیستی با انتخابت و با دفاعت

 • پزشک بومی گفت:

  متاسفانه نمایندگان استان کمترین تلاشی در جهت انجام وظایف قانونی خود ندارند و صبح تا شب دنبال سفارشات و عزل و نصب ها و خلاصه رای جمع کردن برای دور بعد به هرقیمتی هستند و بیچاره مردم ما این رویه برایشان رایج شده و هرکس بیشتر از این کارهای پوپولیستی بکند محبوبیت بیشتری پیدا می کند.

 • کبگیان گفت:

  پاک عزیز تا حالا که زارعی فقط به دنبال مسولیت برای بستگانش نبوده بیشتر دنبال حل مشکلات مردم بوده اگر مطلب نوشته میشود به دل نگیر انشا الله انتخا بات بعدی مشخص میشود

 • تیرتاج گفت:

  گفت بگوی ازکجا می خوردتابگویم فکرش چیست؟اقای پاک قلمت رابرای چیزی که به ان اعتقادنداری ناپاک نکن.در دری را درپای هرکسی نریز.زارعی کدام مشکل از مردم راحل نموده است؟شرکت درفاتحه کارپسندیده ایست امانماینده کارهای مهمتری دارد.میدانم ومیدانی که چراازاودفاع میکنی فعلابماندتابه وقت.امابدان که حیتیت بویراحمدبرای همیشه تاریخ اسیب جدی دید

 • arash گفت:

  تنها کاری که زارعی بلد نیست نظارت وقانون گذاری میباشد.تخصص عجیبی در فاتحه خوانی دارد.بسیار زیاد عوام فریب هم میباشد.

 • یاسوجی گفت:

  با سلام جناب اقای پاک بفرما با توجه به وظایف نماینده که خودتان فرمودید نماینده محترم چه قانونی را در مجلس به تصویب رسانده که برای استان ومنطقه جنوب مفید بوده وذره ای از مشکلات فزاینده استان مثل بیکاری را حل نموده است
  متاسفانه همه نمایندگان استان بیشتر به مسایل حاشیه ای وعزل ونصب ها می پردازند تا وظیفه قانونگذاری ونظارت

پربازديد