تاریخ درج خبر : 1392/02/11
کد خبر : ۱۷۵۲۹
+ تغییر اندازه نوشته -

گران شدن کشمش و نخود و لوبیا چه ربطی به تحریم دارد

یک کاندیدای احتمالی ریاست جمهوری در شهر یاسوج گفت: اگر کسی در این نظام نمی‌تواند فریاد عدالت سر دهد بدانید که یک جایی لقمه حرام در گلویش گیر کرده است.
13920209000437_PhotoA
نشست‌ها و برنامه‌های رسمی گاه حاشیه‌هایی به همراه دارند که پر رنگ‌تر از متن بوده و خواننده و شنونده بیش از متن به این حواشی جالب توجه می‌کنند.

یکی از این نشست‌ها مربوط به حضور روح‌الله احمدزاده کرمانی از کاندیداهای احتمالی انتخابات آینده در شهر یاسوج بود آن‌جا که از هر دری سخن گفت و مناسبات و علقه‌های خود با دولت را به صورت صریح و شفاف بیان کرد.

**احمدزاده با انتقاد از گرانی‌های لجام گسیخته در بازار گفت: آخر یکی نیست که بپرسد گران شدن کشمش و نخود و لوبیا چه ربطی به تحریم دارد.

**وی از رفتن خود به کف بازار در شیراز گفت و افزود: استاندار که بودم به بازار دروازه کازرون سری می‌زدم و از قیمت نخود و لوبیا می‌پرسیدم و بعد از ظهر همان روز که جلسه تنظیم بازار داشتیم دیگر کسی نمی‌توانست حرف مفت بزند که بازار در امنیت و آرامش کامل است و سر و ته قضیه را به هم آورد.

**معاون پیشین احمدی‌نژاد با انتقاد از این که پول هدفمندی یارانه‌ها نباید خرج خرید آدامس و چیپس و پفک شود از لزوم پرداخت هدفمندی یارانه‌ها گفت و افزود: این پول باید خرج هزینه کالاهای اساسی و مایحتاج ضروری مردم از جمله گوشت و پنیر شود.

**وی پدر خود را یک کارگر و خود را کارگرزاده معرفی کرد و گفت: اگر کسی در این نظام نمی‌تواند فریاد عدالت سر دهد بدانید که یک جایی لقمه حرام در گلویش گیر کرده است.

**جوانترین استاندار تاریخ کشور وضعیت کنونی بانکداری را در شأن ایران اسلامی ندانست و گفت: وقتی می‌خواهیم با خاوری بانکداری اسلامی کنیم همین است که می‌بینیم چرا که امانت را به اهلش نسپرده‌ایم.

**احمدزاده با ذکر هزینه‌کرد انتخاباتی خود تا امروز گفت: تاکنون 11 میلیون تومان هزینه کرده‌ام ولی باید در صورت اجرای مناظره از همه پرسید که این هزینه‌های انتخاباتی را چگونه و از کجا آورده‌اند، آن‌جاست که همه چیز برای مردم روشن می‌شود.

**وی از یک سال و نیم خانه‌نشینی خود گفت و به دلایل آن اشاره کرد و از مستندات خود برای افشای جریان انحرافی سخن به میان آورد و به موضوع پست‌های پیشنهادی این جریان برای حرف نزدن خود پرداخت.

**متولی سابق گردشگری کشور به برخی ریخت و پاش‌ها و واگذاری‌های خلاف قانون اشاره کرد و گفت: نمی‌توانستم ببینم چیزی با ارزش 700 میلیارد تومان به برخی افراد تنها با قیمت 100 میلیارد تومان واگذار می‌شود.

**احمدزاده ورود و ریاست خود بر سازمان گردشگری را اتفاقی و نه بر اساس یک برنامه خاص دانست و گفت: به من پیشنهاد پست دادند که گفتم استانداری خراسان رضوی ولی قبول نکردند و گفتند باید به گردشگری بروی که این چیزهایی که در رسانه‌ها نوشته می‌شود را قبول ندارم.

منبع:فارس

خبرهای مرتبط

در صورتی که نظر ارسالی شما طولانی شود، با تأخیر بررسی و تأیید می‌شود.

نکته: نظر شما در انتظار بررسی است و پس از تایید مدیریت در سایت نمایش داده میشود..

پربازديد