تاریخ درج خبر : 1392/10/12
کد خبر : ۱۷۵۴۲۱
+ تغییر اندازه نوشته -

پیام تشکر و قدردانی “سید باقر موسوی” از مردم

سید باقر موسوی نماینده اسبق بویراحمد که در عزای درگذشت فرزندش به سوگ نشسته است، با صدور پیامی، از همه مردم بابت ابراز همدردی تشکر کرد.

به گزارش سایت استان، در بخشی از این پیام خطاب به مردم آمده است: بر خود لازم می دانم متواضعانه، همت بی دریغتان را ارج نهاده و دستان پر مهرتان را به نشان قدردانی و سپاسگزاری بفشارم.

متن کامل پیام در پی می آید:

402

به نام خداوند جان و خرد

مردم شرافتمند استان کهگیلویه و بویراحمد

سرنوشت فرزندم “سید محمدصادق موسوی” آن گونه رقم خورد که در بهار عمر رحل اقامت به ابدیت افکند. صادق نیز یکی از فرزندان و برادران صدیق شما بود که در زندگی همچون نامش راستروی و صداقت را برگزیده بود. طی چند روز گذشته همت والا و حضور بی دریغ و فداکارانه شما عزیزان به اشکال گوناگون، تحمل این سوگ سنگین و طاقت فرسا را بر ما بسی آسان نمود.

بر خود لازم می دانم متواضعانه، همت بی دریغتان را ارج نهاده و دستان پر مهرتان را به نشان قدردانی و سپاسگزاری بفشارم؛ چون امکان قدردانی حضوری و یا تلفنی برایم میسر نیست بنابراین از عموم مردم نجیب و شریف استان کهگیلویه و بویراحمد و استانهای همجوار و از فرزندان شایسته کهگیلویه و بویراحمدی مقیم تهران که اینجانب و خانواده ام را مورد دلجویی و محبت خویش قرار دادند بی نهایت سپاسگزار می باشم و از همین جا به کلیه خانواده هایی که طی این چند سال، داغدار عزیزانشان شدند و برای بنده امکان تسلیت گویی حضوری فراهم نشد، مراتب همدردی خود را ابلاغ می نمایم و از خداوند بزرگ برای آن مرحومان، آمرزش و برای بازماندگان صبر و اجر مسئلت می نمایم.

IMG_1303

لازم می دانم از تمامی شخصیت های ملی و استانی که با هر گرایش و آرمانی، نسبت به اینجانب ابراز لطف و همدردی نمودند، از حضرت حجت الاسلام سید محمد خاتمی، دکتر محسن رضایی، وزرای دولت های قبل و فعلی، حضرت آیت الله سید شرف الدین ملک حسینی، نمایندگان محترم ادوار مجلس، امام جمعه محترم یاسوج، استاندار محترم استان و معاونین محترمشان، مجمع نمایندگان استان، مدیران کل و روسای ادارات، هنرمندان و اصحاب رسانه و همه اقشار مختلف مردم اعم از خانواده های معظم شهدا و ایثارگر، روحانیت معظم و … که با حضور و ابراز محبت خویش به اینجانب، تسلی خاطرمان را فراهم نموده و بنده را مرهون الطاف بی منتهای خویش قرار دادند، صمیمانه سپاسگزاری می نمایم.

یقین دارم که جبران محبت های بی شائبه شما مردم شریف برایم آسان نخواهد بود، بنابراین از آن یگانه ی بنده نواز و آن قادر متعال تقاضامندم به لطف و کرمش، همه ی عزیزان را مورد عنایت ویژه خود قرار دهد. سربلندی و سرافرازی عموم مردم آرزوی من است.

امیدوارم خداوند کریم عنایتی فرماید که بتوانم در مجالس شادی جبران محبت های تان بنمایم.

“سید باقر موسوی”

خبرهای مرتبط

در صورتی که نظر ارسالی شما طولانی شود، با تأخیر بررسی و تأیید می‌شود.

نکته: نظر شما در انتظار بررسی است و پس از تایید مدیریت در سایت نمایش داده میشود..

  • ایل گفت:

    درود بر تو ای مرد تاریخ ساز شجاعت، صداقت، پاکی و مردانگی.. . تسلیت بر قلب استوارت

پربازديد