تاریخ درج خبر : 1392/10/12
کد خبر : ۱۷۵۶۳۴
+ تغییر اندازه نوشته -

سوق؛ شهری که عابر بانک ندارد!

سایت استان: مقداد مرتضوی پور

شهری که حتی از داشتن یک خودپرداز فعال بانکی محروم می باشد…. عاقل مباش که غم دیگران خوری دیوانه باش که غم تو دیگران خورند!

مسئولین محترم ! این چند روزى که گردون روزگار به نام شما و کام دیگران درحال چرخیدن است ، خواهشا به فکر چاره ای برای حل مشکلات مردم باشید!!

بى توجهی و عدم مسئولیت پذیرى و بى تفاوتى ساکنان شهرسوق وعدم توجه به درخواست ها و پیشنهاد های مطرح شده از طرف همشهری هایم چه درفضای مجازی و چه در بیرون از فضاى مجازی ،ازسوی مسئولین شهری و استانی به خصوص درحوزه راه و شهرسازی و بانکداری ، بارها و بارها از ته دل فریاد زده ایم و درخواست کرده ایم که این شهر نیاز مبرم و ضرورى به شعب های بانک های مختلف و دستگاه خود پرداز است ولی دریغ از ذره ای توجه….

مسئولین محترم با پیشرفت حوزو ی علم و فناوری و وارد شدن آن به محیط بانکدارى مدرن و به روز و باتوجه به الکترونیکی شدن خدمات بانکی و با توجه به نیاز روزمره ی مردم شهر سوق به خود پرداز ، شاهد آن هستیم که تنها خودپرداز موجود دراین شهر دراکثر موقع ها خاموش، قطع، یا فاقد وجه نقد و خدمت رسانی به مردم این شهر مى باشد و مردم این شهر در زمینه دریافت وجه نقد، پرداخت قبوض و دیگرموارد با مشکلاتی مواجه هستند و برا تحقق و انجام کارهای بانکی خود به شهر دهدشت مراجعه میکنن وهمین بی توجهى و کمبودامکانات هست که باعث می شود که روزانه سرمایه خیلی زیادی از مردم این شهر در شهر دهدشت و شهرهاى هم جوار سرمایه گزاری شود ، ولى متاسفانه هنوز وعده هاى مسئولین به مردم این شهرمحقق نشده و وضعیت این باجه روز به روز بدتر مى شود. مستمری ماهانه افراد تحت پوشش کمیته امداد و بهزیستی، حقوق ماهانه ی آموزش و پرورش، حقوق کارمندان دولت ، حساب های متمرکز و غیرمتمرکز شهرداری ، حساب های ادارات مختلف مثل آب و فاضلاب ، مخابرات و شرکت گاز، حساب های بخش خصوصی در شهر سوق، این ها همه زمینهای مناسب برای ایجاد شعب هاى بانک هاى مختلف در این شهر می باشد . بار دیگر از مسئولین شهری و استانی خواهشمندیم که برای این مشکل بزرگ چاره جویی کنند.

خبرهای مرتبط

در صورتی که نظر ارسالی شما طولانی شود، با تأخیر بررسی و تأیید می‌شود.

نکته: نظر شما در انتظار بررسی است و پس از تایید مدیریت در سایت نمایش داده میشود..

  • فراری از سوق گفت:

    سوق دیار فرار مغزها وبا داشتن بخشداری توانمند که به قول سایت عصر دنا با کمک نماینده چهار شهرستان گهگیلویه ,لنده ,چرام ,وبهمئی میخواست قبل از انتخابات مجلس بزرگترین پل خاویار میانه را برروی دریاچه سد مارون در گذرگاه گدارنارکان احداث ونشاط وطراوت را به مردم سوق هدیه کند وبعد از ان هم از قبل این موهبت بزرگ وبا توجه به جذبه گردشگری که دارد بازار کسب وکار برای جوانان وبیکاران راه انداخته وبا کشتی ویا هم اگر نشد قایق های زیر دریایی مستقیم سوق را به خلیج فارس ارتباط دهد واگر موفق نشد این پل را بزند قطعا اب کشورهای خلیج فارس واستان بوشهر را که از طریق سد کوثر تامین میشود حتی اگر به ضرب چماق باشد قطع خواهد کرد .از اقای مرتضوی پور گلایه مندم که چرا درخواست هایی به این کوچکی را در رسانه طرح میکنند در خالی که بخشدار محترم به همراه نماینده محترم چهار شهرستان درحال طراحی بزرگترین پل خاورمیانه هستند .

پربازديد