تاریخ درج خبر : 1391/06/08
کد خبر : ۱۷۵۹
+ تغییر اندازه نوشته -

لنده شهرستان می شود

سایت استان: نماینده مردم کهگیلویه و چرام در مجلس شورای اسلامی گفت: شهرستان شدن لنده حق مردم است و کارهای مقدماتی در این زمینه انجام شده و هیئت دولت به زودی این خبر خوش را به مردم اعلام می‌کند.
به گزارش فارس، به مناسبت هفته دولت پروژه‌های در دست اجرای این شهرستان با حضور مسئولان شهرستانی و استانی به بهره‌برداری رسید.

در حاشیه این افتتاحیه سید علی‌محمد بزرگواری اظهار داشت: امروز در شهرستان چرام شاهد افتتاح پروژه‌هایی هستیم که در دوره هشتم پیگیری شده و به نتیجه رسیده‌اند.

وی با بیان اینکه با افتتاح این پروژه‌ها به مطالبات و خواسته‌های مردم پاسخ مثبت داده شده است، عنوان داشت: یکی از مهم‌ترین این پروژه‌ها، پروژه آب‌رسانی به دهستان پشته زیلایی است که با افتتاح آن بیش از 12 هزار نفر جمعیت از آب آشامیدنی بهره‌مند می‌شوند.

نماینده مردم کهگیلویه و چرام در مجلس ابراز داشت: با پیگیری‌های به عمل آمده و همکاری‌هایی که استانداری، فرمانداری و آبفای روستایی داشتند این پروژه بعد از دو سال با اختصاص اعتبارات لازم و پیگیری‌های مجدانه به بهره‌برداری رسید.

بزرگواری خود را در خوشحالی مردم و جشن توسعه و پیشرفت شهرستان سهیم دانست و اذعان داشت: نماینده باید پیگیر و پاسخگوی توقعات مردم باشد.

این مسئول با اشاره به پروژه‌های افتتاحی در هفته دولت تاکید کرد: پروژه‌های آسفالت روستای پشت چنارو، تأمین برق روستای تمبی و بازسازی و برق‌رسانی به پایه‌هایی که 20 سال عمر کرده بودند از جمله پروژه‌های افتتاحی شهرستان چرام هستند.

وی اضافه کرد: پروژه دیگر کارخانه مهم کود شیمیایی در شهرک صنعتی بردیان چرام بوده که به عنوان یک پروژه مبارزه با معضل بیکاری شناخته شده است چرا که تقریبا 30 نفر نیرو را جذب می‌کند.

نماینده مردم چرام آسفالت جاده بی‌بی رشیده را مهم‌ترین و پر دغدغه‌ترین پروژه اعلام کرد و گفت: پروژه دیگر روستای القچین سفلی بود که طرح هادی و بهسازی و همچنین آسفالت کوچه‌های آن تمام شده و نیاز به بهره‌برداری داشت.

بزرگواری این پروژه‌ها را نماینده دیگر پروژه‌ها دانست و تصریح کرد: امثال این پروژه‌ها در شهرستان کهگیلویه و بهمئی در حوزه انتخابی ما زیاد است.

وی با بیان اینکه امروز ثمره پیگیری و کار خود را مشاهده کردیم، متذکر شد: وقتی با تکیه بر خداوند و پشتوانه مردمی بخواهیم حرکت کنیم می‌توانیم در مسیر توسعه و پیشرفت حوزه انتخابی گام برداشته و شادی مردم را ببینیم.

بزرگواری از خبری خوشحال‌کننده در آینده نزدیک سخن گفت و افزود: آسفالت جاده باغچه سادات و آب حیات که با همکاری قرارگاه خاتم‌الانبیا و شرکت نیرو گستر در حال انجام است از جمله پروژه‌هایی است که می‌تواند کهگیلویه و چرام را از بن‌بست خارج کند.

این مسئول ارشد اجرایی تصریح کرد: جاده پاتاوه به دهدشت که در ردیف طرح‌ها و پروژه‌های مهر ماندگار قرار گرفته است تا پایان سال 92 افتتاح خواهد شد.

وی در ادامه شهرستان شدن لنده را حق مردم دانست و گفت: کارهای مقدماتی در این زمینه انجام شده و هیئت دولت به زودی این خبر خوش را به مردم اعلام می‌کند.

نماینده مردم چرام این کار را گامی بزرگ در جهت پیشرفت و توسعه منطقه دانست.

خبرهای مرتبط

در صورتی که نظر ارسالی شما طولانی شود، با تأخیر بررسی و تأیید می‌شود.

نکته: نظر شما در انتظار بررسی است و پس از تایید مدیریت در سایت نمایش داده میشود..

 • محمدصالح گفت:

  شهرلنده بایدخیلی زودتر ازاین حرفهاشهرستان می شد چون واقعا دارای استعدادهای زیادی است وشهرستانی بودن حق انهاست به هرحال تقدیر وتشکر داریم ازکسانی که دراین امر کاری انجام دادند.
  ازروستای سرسبز ایدنک

 • لنده ای ساکن کانادا گفت:

  لنده باداشتن این همه استعدادباید به حق خودش که کمترینش شهرستانی بود می رسید.درضمن از مهندس عسکری که در همه مراحل یاری کننده مردم لنده بودندکمال قدر دانی را داریم.

 • پیرمغان گفت:

  لنده باید خیلی قبل تر از این حرفا شهرستان می شد.با تشکرازهمه ی کسانی که دراین اممردم لنده روریاری دادند به ویژه آقای عسکری

 • هم استانی گفت:

  نماینده محترم: تمام جاده های یاسوج داره چهاربانده وبزرگراه میشه جاده پاتاوه-دهدشت که از پروژه های ملی دهه پنجاه بوده هنوز معلوم نیست سرانجامش به کجا برسه .لطف کنید به جای توجه به مسائل پیش پاافتاده وکارهای جزئی پیگیر این پروژه باشید چراکه تکمیل آن خودحلال بسیاری از مشکلات خواهدبود

 • دهدشتی گفت:

  نماینده محترم: تمام جاده های یاسوج داره چهاربانده وبزرگراه میشه جاده پاتاوه-دهدشت که از پروژه های ملی دهه پنجاه بوده هنوز معلوم نیست سرانجامش به کجا برسه .لطف کنید به جای توجه به مسائل پیش پاافتاده وکارهای جزئی پیگیر این پروژه باشید چراکه تکمیل آن خودحلال بسیاری از مشکلات خواهدبود

  • محمدصالح گفت:

   ازروستای همیشه سرسبز ایدنک

   لنده باید زودتر ازاین حرفها شهرستان می شدوشهرستانی بودن حق انهاست تشکر می کنیم ازکسانی که دراین امر کمکهای لازم راانجام دادند………..

   • لنده ای گفت:

    دوست گرامی لنده چه شهرستان باشه چه نباشه مردمش تمام تلاش خودشون رو بری اینکه کارشونو درست انجام بدن می کردند الان شهرستان بودنش صرفا فرمالیته هست و گرنه کو امکاناتش؟به اسم شهرستان فقط عوارض زیاد شده و گرنه ما از این اسم پرطپطراق چیزی نمی بینیم!با اسم که کارا پیش نمیره کاش امکانات کاش روستا بود ولی امکانات داشت.داروخونه ش چه جوریه؟خیابوناش؟پارک؟

 • احسان گفت:

  خب نماینده ای که برای …گرفتن میاد قول شهرستان شدن به یه عده مردم روستایی میده همینه. خیال کردی مجلس سنای فرانسس که مباحث حقوقی و اقتصادی میکنن؟؟
  نه عزیزم کار نماینده مجلس شده کار اجرایی متاسفانه بعد با اون وضع س…. میان …. ناقص و مبهم وضع میکنن.
  تازه کار با لپ تاب هم بلد نیستن

 • مارگوني دوستداربزرگواري گفت:

  نماینده پرتلاش لنده حق شهرستانی روداره پیش به سوی آینده درخشان ؟

 • مارگوني دوستداربزرگواري گفت:

  صدآفرین بر نمایند کهگلویه وچرام که واقعا بینمونه است میدونی چرا؟چون اون یک دوره از ه….. دیرتر رفته بودمجلس تاحالا2تا3شهرستانو پیگیری کرده ولی ه….. چی ؟فقط چند مسئول بی تجربه گذاشته سر کار شهر مارگونو فلج کرده ؟باید بزرگواری دوره گذشته نماینده ….. بود تازیلائی روهم شهرستان میکرد

 • تعجب میکنم کار نماینده محترم شده شهرستان کردن مناطق استان!

  کهگیلویه که شهرستان بوده چه خیر و برکتی از شهرستان بودن داشت جز اینکه ساختمون فرمانداری و ماشین پلاک قرمز ویژه بهش دادن؟

  این همه پروژه معطل خوابیده رو زمین رو بیخیال ! شهرستان شدن این و اون رو عشقه؟

  چند وقت پیش هم که آقای رئیس پتروشیمی ها گفتن 9 تا پتروشیمی کلا ول معطلند!

  کی میخواد جواب سرگردونی این همه جوون بیکار و بدبخت و بیچاره ای رو بده که شب رو تو بولوارهای شهر دهدشت به صبح میرسونن و خودشون رو با بازی منچ سرگرم میکنن تا غم و غصه دنیا رو فراموش کنن تو اون لحظات؟

  جای این شهرستان کردن و این برنامه ها بشین با عقلای شهر ببین بدبختی ها چیه 4 تا برنامه خوب راهبردی بده مثل قاضی پور ارومیه داد بکش و بودجه بگیر و 4 تا جوون بیکار رو فرصت اشتغال و ازدواج براشون فراهم کن

پربازديد