تاریخ درج خبر : 1392/02/11
کد خبر : ۱۷۶۲۸
+ تغییر اندازه نوشته -

معلم هم استانی نمونه کشوری شد

سایت استان: مدیرکل آموزش و پرورش کهگیلویه و بویراحمد گفت: سید ˈروح الله مرتضوی سوقˈ دبیر شیمی دبیرستان های دهدشت و حومه به عنوان معلم نمونه کشوری انتخاب شد.
ˈپرویز طاهریˈ افزود: این معلم 35 ساله 17 سال سابقه کار دارد و دارای مدرک تحصیلی کارشناسی ارشد رشته مهندسی مخازن نفت است.

وی بیان کرد: ˈمرتضوی سوقˈ در ارزیابی شاخص های انتخاب معلم نمونه با کسب بالاترین امتیاز از داوطلبان طرح معلم نمونه به عنوان تنها معلم نمونه کشوری کهگیلویه و بویراحمد در سال 92 انتخاب شد.

طاهری اظهار کرد: این معلم برگزیده دارای 35 مقاله علمی معتبر، پنج مقاله isi و یک مقاله ژورنالی بوده و مولف کتاب ˈازدیاد برداشت نفتˈ است که در دانشگاه های حوزه نفت کشور تدریس می شود.

وی عنوان کرد: سید ˈروح الله مرتضوی سوقˈ در همایش های مختلف کشوری چندین مقاله ارائه داده و پنج سال نیز پژوهشگر برتر استانی بوده است.

طاهری ابراز داشت: ˈمرتضوی سوقˈ جزو جوانترین معلمان نمونه کشوری در سال جاری بوده و اهل روستای ˈقلعه دخترˈ از توابع دهدشت است.

منبع:ایرنا

خبرهای مرتبط

در صورتی که نظر ارسالی شما طولانی شود، با تأخیر بررسی و تأیید می‌شود.

نکته: نظر شما در انتظار بررسی است و پس از تایید مدیریت در سایت نمایش داده میشود..

  • جمعی از اساتید دانشگاه گفت:

    با عرض سلام و تبریک فراوان به جناب آقای مهندس مرتضوی.
    من از طرف خودم و تمام اساتید دانشگاه آزاد واحد امیدیه این موفقیت را که شایسته این استاد جوان و با متانت است تبریک می گویم. خدا می داند در موردی از من خواسته شد تحقیقی راجع به این استاد از نظر علمی داشته باشم، تمام دانشجویان ایشان را تایید و تمجید نمودند. باز هم به ایشان تبریک می گم……..

  • دلسوزان شهرستان کهگیلویه گفت:

    با سلام و ضمن تبریک به شما معلم شایسته جناب آقای مهندس مرتضوی .
    جای تاسف هست که هیچ خبری از این موفقیت در سایت مدیریت آموزش و پرورش دهدشت نیست. دوستان میتوانند یه سری بزنند و ببینند. راستی جناب آقای فاطمی چه تفکری بر آموزش و پرورش دهدشت حاکم شده که نتوانسته اید این موفقیت را ببینید. نصب بنرهای موفقیت درجه چندم استانی را همه در اداره شما دیدیم ولی…ولی بحث از این فراتر است.باید بپذیریم آموزش و پرورش دهدشت با روند سوق زدایی که در دوران حاکمیت تفکر دوستان شما سرعت بیشتری به خود کرفته عاقبت خطرناکی را برای این شهرستان رقم خواهد زد…. پست ها رفتنی و صندلی ها بی وفایند اما عملکردتان را دراین فرصت باقیمانده اصلاح کنید… انتخابات تمام شد از سوق بیش ازین نهراسید…مدرسه هایتان را بدون معلمان سوقی تصور کنید…مخصوصا دبیرستان غیرانتفاعی خودتان… واقعا انصاف نیست .

پربازديد