تاریخ درج خبر : 1392/10/14
کد خبر : ۱۷۶۹۵۵
+ تغییر اندازه نوشته -

کمیته مدیریت حوادث در سازمان صنعت و معدن استان فعال شد

سایت استان: رئیس سازمان صنعت، معدن و تجارت استان کهگیلویه و بویراحمد گفت: کمیته مدیریت حوادث در این سازمان در جهت پیگیری و اقدامات لازم در خصوص مشکلات صنعتگران و معدنکاران استان فعال شده است.

به گزارش سایت استان به نقل از روابط عمومی سازمان صنعت، معدن و تجارت استان کهگیلویه و بویراحمد، داریوش دیودیده افزود: با توجه به شرایط خاص آب و هوایی و بارش نزولات جوی در روزهای اخیر کمیته ای به منظور بررسی مشکلات واحدهای صنعتی و معدنی استان در جهت تسریع در حل مشکلات احتمالی فعال شده است.

وی گفت: با توجه به شرایط جوی و حجم بارش نزولات در سطح استان و به منظور حمایت از واحدهای تولیدی و جلوگیری از ایجاد وقفه در روند کار این واحدها تشکیل چنین کمیته ای می تواند سازمان صنعت، معدن و تجارت استان را در این امر یاری نماید.

دیودیده گفت: در کنار مواردی همچون شرایط جوی و بارش نزولات آسمانی، حوادث غیره مترقبه دیگر همچون زلزله، سیل و غیره که به نحوی خللی در فعالیت واحدهای صنعتی و معدنی استان ایجاد کند در حوزه وظایف این کمیته خواهد بود.

رئیس صنعت، معدن و تجارت کهگیلویه و بویراحمد ابراز داشت: کلیه صنعتگران و معدنکاران استان موارد مربوطه را به این سازمان و یا به آقای علی حیدری اصل با شماره تماس 09171431346 مدیریت کمیته حوادث در سازمان صنعت، معدن و تجارت استان اطلاع دهند تا رسیدگی و اقدامات لازم در اسرع وقت بعمل آید.

خبرهای مرتبط

در صورتی که نظر ارسالی شما طولانی شود، با تأخیر بررسی و تأیید می‌شود.

نکته: نظر شما در انتظار بررسی است و پس از تایید مدیریت در سایت نمایش داده میشود..

پربازديد