تاریخ درج خبر : 1392/10/15
کد خبر : ۱۷۸۰۹۱
+ تغییر اندازه نوشته -

عضو شورای شهر از مردم یاسوج عذرخواهی کرد

سایت استان: عضو شورای اسلامی شهر یاسوج گفت: تعامل نامناسبی از سوی دستگاه‌ها با شهرداری یاسوج در شرایط سخت و حوادث وجود دارد.

سعید پایدار اظهار کرد: قبل از هر چیز باید از مردم شهر یاسوج به خاطر دردسرهایی که در برف سنگین اخیر متوجه شدند عذرخواهی کنیم.

1236543

عضو شورای اسلامی شهر یاسوج با انتقاد از کسانی که تحمل انتقادات مردم را ندارند، افزود: مردم هیچ‌گاه بی‌دلیل از هر مجموعه‌ای انتقاد نمی‌کنند چراکه قدرشناس و نکته‌سنج هستند.

پایدار به مشکلاتی که در برف چند روز اخیر برای مردم این شهر پیش آمد اشاره کرد و گفت: اگر مشکلی بوده از بابت نبود امکانات بوده است و شهرداری همه تلاش خود را در این راه انجام داد تا مردم دچار سختی نشوند.

این عضو شورای اسلامی شهر یاسوج به ایجاد مشکل برای مردم در دستگاه‌های دیگر اشاره کرد و افزود: اگر برق و آب مردم قطع شد و یا این‌که در مراکز بهداشتی و درمانی مشکل به وجود آمد این دیگر به شهرداری ارتباطی ندارد و نشان می‌دهد که دیگر دستگاه‌ها هم در ارائه خدمات دچار ضعف و نقصان بوده‌اند.

پایدار بخش عمده‌ای از مشکلات را مربوط به عدم تعامل دستگاه‌ها با شهرداری دانست و گفت: بعضاً مشاهده می‌کردیم که برخی از دستگاه‌ها با شهرداری همکاری ندارند.

وی با گلایه از مدیرت بحران استان تصریح کرد: وقتی می‌دانند که شهرداری این‌گونه مشکلات را دارد و با کمبود امکانات روبه‌رو است باید از قبل تدابیر لازم را می‌اندیشیدند.

منبع: فارس

خبرهای مرتبط

در صورتی که نظر ارسالی شما طولانی شود، با تأخیر بررسی و تأیید می‌شود.

نکته: نظر شما در انتظار بررسی است و پس از تایید مدیریت در سایت نمایش داده میشود..

  • ناشناس گفت:

    مهندس ÷ایدارخودکرده را تدبیر نیست وقتی این شهردار را اعضاء شوراانتخاب کرد دیگر از کار خودتان گله نکنید باید همون اول انتخابش نمیکردید

  • خسرو نورافشان گفت:

    ممنون. ولی از شهرهای همسایه کمک بگیرید اگه وسایل برف روبی ندارید/

  • احمد گفت:

    آقا سعید هیچکس از خدماتی که به شهرداری مربوط نیست گله نمی کند. شهرداری برف روبب خیابانها رابه درستی انجام نمی دهد حتی به اندازه خدمات اداره راه در مرکز بخشها .اگر از تابستان وقبل از آن به فکر مشکلات حاصل از برف بودید مطمئناٌ حالا عذرخواهی نمی خواست.هزینه های اضافه از جمله ملیاردهایی که به تیم فوتبال می دهید وآخرالامرباعث آبروریزی استان می شوند باید برای خدمت به مردم شهر هزینه شود.

پربازديد