تاریخ درج خبر : 1392/10/15
کد خبر : ۱۷۸۳۳۹
+ تغییر اندازه نوشته -

روشهای شناسایی فتنه گران توسط بزرگواری!

سایت استان: یکی از کاربران سایت استان با نام “نیما موسوی” طنز نوشته ای را برای سایت استان ارسال کرده است که در پی می آید:

روشهای شناسایی فتنه گران توسط بزرگواری! یا هر که با من نیست بر علیه من است!!!

بزرگواری به آقای استاندار درخصوص استفاده از افراد به زعم وی فتنه گر در سمت فرمانداری های استان هشدار شدید داده است.

1376385925_79020_974

بزرگواری از ورود وخروج برخی از کسانی که وی آنها را اصحاب فتنه می داند به استانداری باخبر شده است و در هشداری به اقای استاندار گفته است که اجازه ورود این افراد در فرمانداری ها را نمی دهد.

البته مساله به همین جا ختم نشد و ایشان برای جلوگیری از ورود این افراد از خدا بی خبر!!! به استانداری خود وارد عمل شده اند و در جلوی درب ورودی استانداری به طور کاملا مسلح یعنی با همان چماق معروف لری ایستاده و به گزینش همه افرادی که قصد ورود به استانداری را داشته اند مشغول شده است که مبادا میان ارباب رجوعها فتنه گری باشد.

روشهای شناسایی این افراد بدین شرح است:

1. پرسش چندین سوال مختلف از حال روز طرف که مثلا چکاره است چکار میکنه کجا میره و چند سوال دو یا سه جمله ای ، در صورتی که شخص گزینش شده از واژه چیز چیز و یا من خودم از فلانی شنیدم استفاده نماید جز فتنه گران خدانشناس است و اجازه ورود ندارد ولی در صورتی که شخص بعداز هر سوال از واژه بگم بگم استفاده نماید کاملا خودی بوده و اجازه ورود به استانداری را دارد وحتی میتواند به عنوان مشاور فرماندار انتخاب شود.

2. وسایلی که اشخاص به همراه خود دارند نیز میتواند کمک شایانی به مشخص شدن چهره واقعی طرف بنماید برفرض مثال اگر روزنامه کیهان ویا دفترچه تامین اجتماعی به همراه خود داشته باشد پس کاملا خودی است.

3. بازرسی کامل لباسهای شخص مورد نظر، در صورتی که از رنگ سبز و یا زرد استفاده نماید پس کاملا معلوم می شود که ایشان از مشاوران فتنه است اما کسانی که پرچم ایران باخود داشته باشند کاملا مخالف بافتنه گران است.

4. سوال دیگری که از انها پرسیده میشود کاملا زیرکانه است واین سوال بدین شرح است ، به کدام یک از فصلها علاقه دارید؟ در صورتی که پاسخ زمستان باشد شما میتوانید از گیت ایشان عبور کنید ولی اگر شخص علاقه خود را به بهار وتابستان ابراز کند به این خاطر که رنگ غالب این دو فصل سبز است کارتان تمام است وحتی فصل پاییز نیز همین مشکل را دارد رنگ غالب پاییزمتاسفانه زرد است پاییز وبهار براساس این شعر یکی است پاییز بهاریست که عاشق شده است…

درغیر اینصورت اجازه ورود به استانداری را نخواهید داشت ودر صورت مقاومت یک چماق لری البته بعنوان هدیه دریافت خواهید کرد!!!

(مطلب منتشر شده نظر نویسنده محترم است و انتشار آن در سایت استان به معنای تایید تمام یا بخشی از آن نمی باشد)

خبرهای مرتبط

در صورتی که نظر ارسالی شما طولانی شود، با تأخیر بررسی و تأیید می‌شود.

نکته: نظر شما در انتظار بررسی است و پس از تایید مدیریت در سایت نمایش داده میشود..

پربازديد