تاریخ درج خبر : 1392/10/16
کد خبر : ۱۷۸۶۳۰
+ تغییر اندازه نوشته -

سال آینده ۲۰ نمایشگاه در استان برپا می‌شود

سایت استان: مدیرکل صنعت و معدن کهگیلویه و بویراحمد گفت: با برنامه‌ریزی‌های انجام شده ۲۰ عنوان نمایشگاهی از سوی این سازمان به سازمان توسعه و تجارت کشور برای سال آینده پیشنهاد داده است.

داریوش دیودیده در نشست کارگروه توسعه صادرات غیر نفتی کهگیلویه و بویراحمد،‌ اظهار کرد: متولی برپایی این نمایشگاه ها شرکت نمایشگاه‌های بین المللی استان است.

612325_575

وی بیان کرد: اسباب بازی و وسایل سرگرمی، صنعت نان، صنایع دستی، صنعت ساختمان، گل و گیاه، مبلمان لوستر، کاشی و سرامیک، لوازم خانگی، کامپیوتر و موبایل، تجهیزات پزشکی، نفت گاز و پتروشیمی، لوازم آرایشی و بهداشتی، مواد غذایی،‌ پوشاک و منسوجات از جمله عناوین این نمایشگاه‌ها است.

دیودیده خاطرنشان کرد: این نمایشگاه ها به منظور ارائه توانمندی ها و همچنین انتقال دانش فنیو تکنولو‍ی برپا می شوند و هدف آنها تنها فروش محصولات و تولیدات نیست.

وی از ارائه یک تقویم نمایشگاهی با ذکر جزئیات، مکان و زمان برپایی هر نمایشگاه خبر داد و گفت: سازمان صنعت، معدن و تجارت کهگیلویه و بویراحمد برای محقق شدن این مهم از هیچ تلاشی فروگذاری نمی کند.

مدیرکل صنعت، معدن و تجارت کهگیلویه و بویراحمد گفت: ایجاد یک منطقه ویژه اقتصادی در گچساران ضروری است که انتظار می‌رود مسئولان در این زمینه با این ساتزمان همکاری کنند.

خبرهای مرتبط

در صورتی که نظر ارسالی شما طولانی شود، با تأخیر بررسی و تأیید می‌شود.

نکته: نظر شما در انتظار بررسی است و پس از تایید مدیریت در سایت نمایش داده میشود..

پربازديد