تاریخ درج خبر : 1392/10/16
کد خبر : ۱۷۸۶۳۷
+ تغییر اندازه نوشته -

بانک ملی بیشترین تسهیلات را به مردم پرداخت کرده است

سایت استان: مدیرعامل بانک ملی کهگیلویه و بویراحمد گفت: بیش از 40 درصد تسهیلات پرداختی به مردم استان توسط بانک ملی صورت گرفته است.

محمدرشید جبا در نشست مدیران عامل بانک‌های استان کهگیلویه و بویراحمد با استاندار، اظهار داشت: محدودیتی برای پرداخت تسهیلات در حوزه‌های مختلف از جمله بنیاد مسکن، بنیاد شهید و کمیته امداد و بهزیستی نداریم.

550

مدیرعامل بانک ملی استان کهگیلویه و بویراحمد افزود: تاکنون بیش از سه برابر منابعی که در اختیار داریم، تسهیلات پرداخت کرده‌ایم.

این مدیر ارشد بانکی در استان کهگیلویه و بویراحمد اضافه کرد: باید 50 تا 60 درصد منابع خود را تسهیلات بدهیم که تاکنون در این خصوص پیشتاز همه بانک‌ها در استان بوده‌ایم.

وی با اشاره به اینکه در پرداخت تسهیلات مشاغل خانگی تاکنون هیچ‌گونه مشکلی نداشته‌ایم، عنوان کرد: هرچه که منابع به بانک‌ برسد، صرف پرداخت تسهیلات به خود مردم می‌شود.

مدیرعامل بانک ملی استان کهگیلویه و بویراحمد در پایان یادآور شد: در زمینه پرداخت تسهیلات مسکن روستایی 900 فقره تسهیلات سهم بانک ملی بود که از این تعداد بیش از 800 فقره را پرداخت کردیم که چند فقره دیگر تشکیل پرونده داده‌اند و تسهیلات آن‌ها نیز پرداخت می‌شود که قابل مقایسه با پرداخت تسهیلات توسط بانک‌های دیگر نیست.

خبرهای مرتبط

در صورتی که نظر ارسالی شما طولانی شود، با تأخیر بررسی و تأیید می‌شود.

نکته: نظر شما در انتظار بررسی است و پس از تایید مدیریت در سایت نمایش داده میشود..

 • حرف حق گفت:

  حاجی عزیز اگه سه برابر منابع در اختیار شما تسهیلات دادیده اید میشه بفرمایید اون دو درصدی که پرداخت شده و در اختیار شما نبوده از کجا اومده:؟؟بنظر خودت با عقل جور در میاد؟خواهش میکنم برا حفظ مدیریتت آمار اشتباه ندید.متشکرم

 • ناشناس گفت:

  با سلام خدمت جناب حاج جبا
  تسهیلات مسکن ایثارگران درامسال خیلی محدود شده
  قطعا به مشکلات ایثارگران واقف هستید
  ازحضرتعالی انتظار داریم که دراین خصوص اقدام خداپسندانه انجام دهید
  بادعای خیر

  • مشتري بانك گفت:

   خدا به حاج جبا خیر دهد من ایشان را اززمانی که کارمند وتحویل دار بودند میشناسم که همیشه باهوش – دیدباز – کارگشا – کاردان وسالم بودند ولیاقت ایشان بیشتراز این جایگاه است که که واقعا درحد پستهای کشوری است که الحمدالله با این انرژی وپتانسیلی که دارد به جایگاههای بالاتر ارتقاء می گیرند
   ضمنا ایشان خانواده معظم شهید هستند که ایثارگران را خوب می شناسند وتلاششان برای رفع محرومیت استان است
   برایش توفیق روزافزون آرزو می کنم

پربازديد