تاریخ درج خبر : 1392/02/12
کد خبر : ۱۷۸۷۴
+ تغییر اندازه نوشته -

کاندید ریاست جمهوری پنج شنبه به یاسوج می آید

سایت استان: دبیر حزب مؤتلفه اسلامی کهگیلویه و بویراحمد گفت: یحیی آل‌اسحاق پنج‌شنبه برای تبیین برنامه‌های خود در انتخابات ریاست‌جمهوری یازدهم میهمان سرزمین چهار فصل و پایتخت طبیعت ایران است.
سید علی‌محمد دانشی اظهار کرد: پنج‌شنبه 12 اردیبهشت یاسوج میهمان یکی دیگر از کاندیداهای انتخابات ریاست‌جمهوری خواهد بود.

این فعال سیاسی اصولگرا افزود: فردا یحیی آل‌اسحاق از کاندیداهای ائتلاف پنج‌گانه اصولگرایان و کاندیدای اختصاصی حزب مؤتلفه اسلامی در یاسوج به تشریح برنامه‌های خود می‌پردازد.

دبیر حزب مؤتلفه اسلامی شاخه کهگیلویه و بویراحمد ادامه داد: آل‌اسحاق فردا و قبل از هر برنامه‌ای به زیارت گلزار شهدای شهر یاسوج می‌رود و در ادامه از راهنمایی‌های امام جمعه یاسوج بهره می‌گیرد.

دانشی از دیگر برنامه‌های این کاندیدای ائتلاف پنج‌گانه اصولگرایان در یاسوج گفت و عنوان کرد: ساعت 9 صبح در جمع بانوان حضور خواهد یافت و سپس در ساعت 10.5 صبح در نشست خبری با اصحاب رسانه و مطبوعات واقع در هتل جهانگردی یاسوج شرکت می‌کند.

از دیگر برنامه‌های آل‌اسحاق که دانشی به آن‌ها اشاره کرد حضور در جمع مردم یاسوج در مسجد صاحب‌الزمان این شهر بعد از نماز مغرب و عشا برای سخنرانی خواهد بود.

این فعال سیاسی افزود: آقای آل‌اسحاق سپس در دفتر حزب مؤتلفه اسلامی میزبان جمعی از اصولگرایان خواهد بود.

دانشی از برنامه‌های این کاندیدای ریاست جمهوری گفت و افزود: فکر می کنم در حوزه اقتصاد آقای آل‌اسحاق بهترین برنامه‌ها را دارد.

خبرهای مرتبط

در صورتی که نظر ارسالی شما طولانی شود، با تأخیر بررسی و تأیید می‌شود.

نکته: نظر شما در انتظار بررسی است و پس از تایید مدیریت در سایت نمایش داده میشود..

پربازديد