تاریخ درج خبر : 1392/10/16
کد خبر : ۱۷۹۲۰۵
+ تغییر اندازه نوشته -

“دکتر نظری” رئیس مرکز برنامه ریزی منابع انسانی و فناوری اطلاعات وزارت آموزش و پرورش شد+ سوابق

سایت استان: طی حکمی از سوی علی اصغر فانی وزیر آموزش و پرورش دکتر خسرو نظری به سمت رئیس مرکز برنامه ریزی منابع انسانی و فناوری اطلاعات منصوب شد.

به گزارش سایت استان، در این حکم آمده است: نظر به مراتب تعهد، شایستگی وتجربیات ارزشمند جناب عالی درآموزش و پرورش بدین وسیله به عنوان رئیس مرکز برنامه ریزی منابع انسانی وفناوری اطلاعات منصوب می شوید.

d.n

گفتنی است، دکتر خسرو نظری 51 ساله، متولد شهر سی سخت و دارای مدرک دکترای رشته مدیریت آموزشی و کارشناسی زبان انگلیسی می باشد که در کارنامه اجرایی وعلمی خود مسئولیتهایی نظیر مدرس آموزش عالی فرهنگیان، مراکز تربیت معلم آموزشکده های فنی وحرفه ای و مدیریت دولتی، رئیس مرکز آموزش عالی فرهنگیان ومرکز تربیت معلم شهید ایزدپناه یاسوج، معاون برنامه ریزی و آموزش نیروی انسانی سازمان آموزش وپرورش استان کهگیلویه وبویراحمد در دوره اصلاحات را عهده دار بوده و دارای دهها عنوان تالیف وترجمه را نیز در سوابق خود می باشد.

دکتر نظری چندی پیش نیز به عنوان مترجم و پژوهشگر برتر استان معرفی و از وی تجلیل شد.

لازم به ذکر است بر اساس ساختار جدید سازمانی وزارت آموزش و پرورش تغییر یافته که یکی از این تغییرها، ادغام مرکز برنامه ریزی و آموزش نیروی انسانی با مرکز آمار و فناوری اطلاعات و ارتباطات این وزارتخانه است.

بر اساس این ادغام، مرکز جدیدی تحت عنوان «مرکز برنامه ریزی منابع انسانی و فناوری اطلاعات» ایجاد شده که سه فعالیت عمده برنامه ریزی نیروی انسانی (شامل برنامه ریزی نیروی انسانی ارتباط با دانشگاه و آموزش های ضمن خدمت) ، آمار و فناوری اطلاعات و بهبود مدیریت در این مرکز قرار می گیرد.

سایت استان ضمن تشکر ویژه از وزیر آموزش و پرورش جناب آقای دکتر فانی، این انتصاب را به “دکتر خسرو نظری” تبریک گفته و برای وی در مسئولیت جدید آرزوی موفقیت می نماید.

 

خبرهای مرتبط

در صورتی که نظر ارسالی شما طولانی شود، با تأخیر بررسی و تأیید می‌شود.

نکته: نظر شما در انتظار بررسی است و پس از تایید مدیریت در سایت نمایش داده میشود..

 • ناشناس گفت:

  با سلام

  لطفا تکلیف فرهنگیان مدرک معادل و ورودی های بعد از سال ۷۷ را نیز مشخص کنید

 • حسن ابراهیمی نسب گفت:

  با سلام وخسته نباشی برادر گرامی آقای نظری لطفا پیگیر مشکل مدرک معادل فرهنگیان ورودی های ۸۰وفارغ التحصیلان ۸۳نیز باشید اگر مصوبه جدی ۱۸آذر ۹۳تا پایات ۸۱قید شده باشد پس مشکل ما کماکان ادامه دارد خواهشمندیم مصوبهای جامع وکامل تصویب تا مشکل کلیه فرهنگیان مدرک معادل فرهنگیان حل شود .اجرکم عندالله

 • نادمی گفت:

  جناب اقای دکتر نظری ضمن تبریک منصب جدید لطفا مصوبه رفع مشکل فرهنگیان دارای مدرک معادل را به دانشگاهها اعلام فرمایید چون بنده در استانه امتحانات هستم و می خواهند مرا اخراج کنند با تشکر نادمی از اموزش و پرورش ایوان استان ایلام

 • دنانشينان گفت:

  باز هم افتخاری دیگر در کارنامه زرین استانمان با همت بلند دنانشینانش که همیشه وهمه جا مایه سربلندی استان بوده اند از انجا که تاریخ به یاد دارد وتاریخ نگاشته اند جناب اقای دکتر نظری انتخاب شما مایه مسرت وخوشبختی مردم فرهنگ دوست سیسخت شد با ارزوی توفیقات روزافزون جنابعالی امید است که بتوانید سهمی در از بین بردن عقب افتادگی استانمان داشته باشید

 • وحدت گفت:

  با عرض تبریک از طرف خود وکلاس اموزش ابتدای دانشگاه فرهنگییان ترم یک ارزوی توفیق روز افزون برای دکتر نظری داریم

 • ارام گفت:

  شایسته تر از این هم زیبنده توست.

 • س -ه- هاشمي گفت:

  ضمن تبریک به جناب اقای دکترنظری،وقتی خبرراشنیدم به نظرم آمد که ،این پست و منصب است که شرمنده اقای دکترنظری ست .،ایشان هیچگاه به منصب ومسندی نیندیشیده وانچه شرط عشق بوده را، بی هیچ تعلق وقید وشرط به عافیت رسانده ، عشق را لباس عقل پوشانده ، عاقلانه اندیشیده ودرتمام زندگی اش ثابت قدم بوده است.اگرایشان در سطح استان بر پستهای کلان تکیه نداده است دلیلش ناراستی قد و اندیشه ناراست سیاست موجود است وبه راستی “قدر زر زرگر شناسد قدر گوهر گوهری.”هرچند میدانم شان ایشان بالاتر و والاتر از حکم انتصابی ایشان درحال حاضر است واین قبا و ردا برقامت وارسته وآراسته ی به دانش وبینش ایشان کوتاه است ،اماآرزومندم دامنه تنگ نظری ها نسبت به ایشان ودیگر نیروهای توانمنداستان تنگتر وکمتر ،وافق دید ماگشوده وگشاده ترگردد .خسروی عزیز امید آن دارم چون “کی خسرو بزرگ” برآنان که نشان ازعلم ومعرفت دارند”خسروی “کنی ومانا باشی، چراکه نظر کرده “خسروانی “.

  • ناشناس گفت:

   احسنت بسیار زیبا/من خود از شاگردان دوران دبیرستان دکتر نظری بودم و ایشان از بهترین استادید من بودن

 • حرف حق گفت:

  جواب به این آقای احمدی عزیز که نمیشناسمش.خداییش خودت فکر کن ببین تحلیلت عقلانی است؟؟مثبت بیندیش. اینجوری خودتو زجر میدی

 • محسن سالاری گفت:

  تبریک و آرزوی موفقیت

 • احمدی گفت:

  متاسفم برای روحانی که ایشان را که طرفدار سرسخت قالیباف بوده است را انتخاب نموده است

  • فرهنگی گفت:

   بجای نظر دادن برو اطلاعاتت رو کامل کن

  • علي دولت آبادي گفت:

   اقای احمدی برای خودت متأسف باش که به جای تبریک به ایشون به خاطر ورود یک هم استانی به مرکز که قطعا برای استان نیز دارای خیر وفایده خواهد بود اینجوری نیت زشت وکریه خودت رو نخ نما میکنی . تا جایی که ما ایشون رو میشناسیم از اول عمر تاکنون طرف دار اصلاحات بوده وإصلاح طلب به معنای واقعی هستند .هیج وقت هم برای تصدی منصبی بیش کسی کردن خم نکرده واکر به جایی رسیده لیاقه واستعداد خودش بوده .

 • چمران موسوی گفت:

  تبریک و آرزومند سربلندی

 • قیصری تراب گفت:

  جناب دکترتبریک عرض مینمایم

 • بهرام پارسا گفت:

  انصافا” ایشان از نیرهای نخبه ی این استان هستند .من هم از جناب فانی بدلیل انتخاب میمون ومبارک تشکر میکنم وب
  برای جناب دکتر نظری آرزوی موفقیت در مسئولیت جدید دارم

 • سام صیادی گفت:

  جناب آقای دکتر نظری انتصاب به حق و شایسته جنابعالی را به شماومردم شریف سی سخت و هم استانیهای عزیز تبریک گفته و آرزوی سربلندی روزافزون را در این جایگاه و بقیه مراحل زندگی داریم.

 • شهر من سی سخت گفت:

  جناب آقای دکتر نظری انتصاب شایسته جنابعالی به سمت رئیس مرکز اطلاعات و فن آوری وزارت آموزش و پرورش را تبریک گفته وتوفیقات جنابعالی در عرصه علم وعمل را با استعانت از خداوند متعال خواستاریم ( فرهنگیان شهر سی سخت)

 • معلم گفت:

  با تبریک خالصانه خدمت دکتر نظری ، دکتر مایه عزت و آبرو برای فرهنگیان استان است .

 • دنای سرفراز گفت:

  دکترای مدیریت آموشی کارشناسی ارشد مدیریت آموزشی و کارشناسی زبان انگلیس.

 • خاک نژاد گفت:

  بی شک ایشان از نیروهای علمی و توانمند این استان هستند.امید است در آینده مدارج بالاتر سازمانی را تجربه نمایند.همیشه موفق باشند.

 • هم استانی گفت:

  انتصاب آقای دکتر نظری به سمت ریاست مرکز منابع انسانی و فنآوری اطلاعات وزارت آموزش پرورش را خدمت ایشان و جامعه فرهنگی استان تبریک عرض نموده و از خداوند سبحان توفیق و سربلندی وی را آرزومندم

 • دباغ امینی گفت:

  ضمن تشکر از جناب دکتر فانی به خاطر انتصاب شایسته آقای دکتر نظری ، اینجانب نیز انتصاب ایشان را به این مسئولیت مهم تبریک عرض کرده وبا شناختی که از ایشان دارم امید دارم منشاء تغییرات مثبت وارتقاء کیفی آموزش وپرورش کشور وبه ویژه آموزش وپرورش استان باشند. توفیقات روزافزون ایشان را از خداوند منان خواستارم .

 • فرهنگی گفت:

  انتصاب شایسته جناب دکتر نظری را به ایشان و جامعه فرهنگیان تبریک می گویم.
  برای ایشان ارزوی موفقیت و سر بلندی دارم .

 • دنای سرفراز گفت:

  این مسئولیت را به دکتر نظری تبریک و آرزوی موفقیت روز افزون برای ایشون دارم

پربازديد