تاریخ درج خبر : 1392/02/12
کد خبر : ۱۷۹۳۳
+ تغییر اندازه نوشته -

معرفی فرمانده یگان حفاظت منابع طبیعی استان

سایت استان: فرمانده یگان حفاظت اداره کل منابع طبیعی و آبخیزداری کهگیلویه و بویراحمد معرفی شد.
به گزارش سایت استان به نقل از روابط عمومی اداره کل منابع طبیعی و آبخیزداری استان، فرمانده یگان حفاظت سازمان جنگلها مراتع و آبخیزداری کشور در آئین معارفه گفت: یگان حفاظت به تنهایی پاسخگوی تمام نیازها نیست باید با برنامه ریزی از توان نهادهای مردم نهاد و مشارکت مردم در بحث حفاظت کمال استفاده را ببریم.

سرهنگ پاسدار قاسم سبز علی افزود: تعامل تنگاتنگ با نیروی انتظامی موجب مقبولیت در جوامع محلی و ایجاد اطمینان در بین مردم میشود.

وی ادامه داد: خروج از سیستم سنتی و حرکت به سوی مکانیزه نمودن یگان حفاظت و ساماندهی وضعیت ارتباطات رادیویی از بهترین برنامه ها در سال 92 خواهد بود.

فرمانده یگان حفاظت سازمان جنگلها، مراتع و آبخیزداری از تامین اعتبار هفت هزارو پانصد نیرو در فضای بودجه خبر داد و افزود: برای پیشگیری از تخریب در کشور نیازمند تامین این بودجه هستیم.

مدیر کل منابع طبیعی و آبخیزداری کهگیلویه و بویراحمد گفت: این استان حدود یک میلیون هکتار جنگل دارد و از استانهایی است که با احداث دیوار حفاظتی با تمام توان از این منابع خدادادی حفاظت نموده است.

سید محمد رضا جهان آرا تصریح کرد: منابع طبیعی از مولفه های اساسی توسعه پایدار است و آب استانهای همجوار ما از جمله استان بوشهر به برکت این جنگلها و طبیعت زیبا می شود.استان ما هم خاک شیرین و هم آب شیرین دارد و این طبیعت همواره مظهر زندگی حیات و نشاط است.

در پایان مراسم از خدمات سرهنگ دین پرور تقدیر و سرهنگ برزمند به عنوان  فرمانده یگان حفاظت منابع طبیعی و آبخیزداری استان معرفی شد.

خبرهای مرتبط

در صورتی که نظر ارسالی شما طولانی شود، با تأخیر بررسی و تأیید می‌شود.

نکته: نظر شما در انتظار بررسی است و پس از تایید مدیریت در سایت نمایش داده میشود..

پربازديد