تاریخ درج خبر : 1392/02/12
کد خبر : ۱۷۹۳۵
+ تغییر اندازه نوشته -

پاسداشت ملی خلیج فارس گرامیداشت خرد و اندیشه است

سایت استان: عضو هیئت داوران جشنواره ملی داستان خلیج فارس گفت: جشنواره ملی و بین المللی خلیج فارس تقابل هنرمندانه با دسیسه ها ی دشمنان در جعل نام تاریخی خلیج فارس است.

حسن بهرامی صبح پنجشنبه در جمع داستان نویسان استان افزود: خلیج فارس نماد دانایی و توانایی مردم ایران است.

2110

وی بیان داشت: پاسداشت ملی خلیج فارس نه تنها گرامیداشت خرد و اندیشه است بلکه بزرگداشت روزی است که بشر تمام هویت تمدنی خود را به آن بدهکار است.

بهرامی با اشاره به سطح آثار ارائه شده در جشنواره اظهار داشت: داستان های ارائه شده در جشنواره خلیج فارس در سطح خوب و قابل قبولی ارائه شده است.

وی افزود: با توجه به اینکه آثار زیادی از سراسر کشور به دبیرخانه جشنواره ارسال شده بود، همه آثار در مقایسه با سطح داستان های رسمی کشور از نظر کمیت و کیفیت در سطح مطلوب و قابل قبولی بودند.

این عضو هیئن داوران رعایت عناصر داستان با اولویت زبان، روایت و موضوع مورد را از ویژگیهای آثار برتر عنوان کرد و گفت: بیشتر آثار ارسالی از این سه ویژگی برخوردار بودند ولی به طور کلی تمام تلاش هیئت داوران این بود که حقی از کسی ضایع نشود.

سومین جشنواره ملی داستان های کوتاه خلیج فارس 12 تا 14 اردیبهشت ماه جاری به میزبانی کهگیلویه وبویراحمد برگزار می شود.

منبع:مهر

خبرهای مرتبط

در صورتی که نظر ارسالی شما طولانی شود، با تأخیر بررسی و تأیید می‌شود.

نکته: نظر شما در انتظار بررسی است و پس از تایید مدیریت در سایت نمایش داده میشود..

  • همشهري گفت:

    خرد و اندیشه چه ربطی به روز ملی خلیج فارس داره؟بنده خدا روز ملی خلیج فارس روز پاسداشت هویت و تاریخ ملی توسط ملتی است که در همه ادوار تاریخ مورد تهاجم دشمنان و انیران بوده اما لحظه ای از داشته های خودش پاپس نکشیده .

پربازديد